Naga MarketsAmun i Binance wprowadzają produkt ETP tokenu BNB na szwajcarskiej giełdzie. Firmy właśnie ogłosiły swoje partnerstwo w celu wprowadzenia na rynek produktu będącego przedmiotem obrotu giełdowego (ETP) związanego z BNB.

Wiodąca globalna giełda kryptowalut, Binance, i firma Amun AG ogłosiły właśnie swoje “wyjątkowe partnerstwo” w celu uruchomienia BNB ETP na SIX, szwajcarskiej giełdzie. Dzisiaj też rozpoczyna się handel nowym produktem.

Ekspansja Binance

Uruchomienie ETP jest pierwszym krokiem w planie, który ma utorować drogę do wprowadzania na rynek bardziej innowacyjnych produktów i przyczynić się do globalnego przejścia na aktywa kryptograficzne.

BNB, token Binance, który był początkowo stworzony, aby płacić nim za opłaty na giełdzie, przekształca się w powszechnie używany token “z ponad 120 przypadkami użycia w globalnym ekosystemie blockchain. BNB jest też wykorzystywany jako natywny token w sieci Binance Chain, która jest nową platformą blockchain uruchomioną przez
społeczność Binance do tworzenia i przesyłania tokenów w szybki i wydajny sposób.

W ciągu zaledwie dwóch lat od powstania BNB jest obecnie jednym z najczęściej używanych
tokenów w przestrzeni blockchain i pozostaje ósmym co do wielkości zasobem kryptograficznym na świecie według dotychczasowej kapitalizacji rynkowej.

Nowy krok giełdy niejako wtłacza BNB w tradycyjną strukturę finansową, dzięki czemu jest on bardziej dostępny nie tylko dla entuzjastów kryptowalut, ale także dla szerszego rynku instytucjonalnego i detalicznego. Dzięki nowej współpracy zakup tokenów jest tak prosty jak kupno akcji za pośrednictwem domu maklerskiego lub banku.

„Nasza współpraca z Amun przy wprowadzaniu BNB ETP zapewni inwestorom nowe i regulowane klasy zasobów o unikalnym wymiarze dla tokenów, dzięki czemu są one bardziej dostępne i niezawodne poprzez tradycyjną infrastrukturę finansową”

– powiedział mediom CZ (Changpeng Zhao), CEO Binance.

„Wspaniale było obserwować szybkie przejście Binance od skromnego startu w 2017 roku do wiodącej pozycji, którą zajmuje dzisiaj”

– powiedziała Hany Rashwan, CEO Amona.

Samo Amun sprawia, że ​​inwestowanie w aktywa kryptograficzne jest tak proste, jak kupowanie akcji. Inwestorzy mogą inwestować w kryptowaluty łatwo, bezpiecznie i w sposób regulowany na szwajcarskiej giełdzie SIX. Oznacza to jedno: rynek krytowalut wykonał kolejny krok w swojej globalnej ekspansji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here