Naga MarketsBinance DEX, giełdaJedna z największych na świecie giełd kryptowalutowych, Binance, zapowiedziała start całkowicie nowego produktu już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Binance DEX ma zostać pierwszą na świecie w pełni zdecentralizowaną giełdą cyfrowych aktywów prowadzą przez społeczność i pozwalającą na emitowanie oraz handlowanie e-monetami bez konieczności deponowania środków na scentralizowanej giełdzie.


Od społeczności blockchain dla społeczności blockchain z wykorzystaniem Binance Coin

Zapowiedź Binance DEX pojawiła się na oficjalnym blogu giełdy oraz również w materiale promocyjnym w serwisie YouTube, który dostępny jest poniżej:

Jak wynika z udostępnionych do tej pory informacji, Binance DEX ma na celu szerzenie misji „wolności pieniądza” i przekazanie w ręce społeczności zdecentralizowanej giełdy wykorzystującej blockchain BInance oraz Binance Coin (BNB) jako natywną kryptowalutę.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

W pierwszej odsłonie Binance DEX umożliwi użytkownikom przesyłanie tokenów BNB w ramach giełdy, emisję nowych cyfrowych aktywów, spalanie kryptowalut ich zamrażanie, proponowanie nowych par tradingowych, gdzie cała społeczność będzie decydowała o ich ostatecznym dodaniu, a następnie handlu w oparciu o wspomniane pary.

„Projekt Binance DEX będzie w pełni napędzany przez społeczność przy wsparciu deweloperów Binance i ruszy na początku przyszłego roku. Szczegóły co do przenosin Binance Coin z ERC20 na natywny blockchain Binance zostanie opublikowana natomiast w najbliższej przyszłości” – informuje giełda Binance na swoim blogu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here