Naga MarketsLupa skierowana na stronę internetową z notowaniami tokena Binance Coin (BNB)Binance Coin (BNB) znacznie wyprzedza resztę rynku wirtualnych walut i po raz pierwszy wszedł do pierwszej dziesiątki największych kryptowalut po odnotowaniu dzisiaj 6-procentowego wzrostu. Co sprawia, iż kryptowaluta popularnej giełdy tak silnie urosła, podczas gdy reszta rynku pozostaje w stagnacji?


Zobacz również: “Trzeci akt nadchodzi! Bitcoin wzrośnie do 250 000 USD”

Te artykuły również Cię zainteresują
Cena BNB systematycznie rośnie

Od 14 stycznia cena Binance Coin wzrosła z 5,54 USD do 9,7 USD, co daje wzrost o ponad 75 procent w stosunku do dolara amerykańskiego. W tym samym okresie wycena całego rynku kryptowalut spadła nieznacznie o 3 mld USD z 124 mld USD do 121 mld USD.

Binance Coin wzrósł w ostatnim miesiącu o 75%. Znamy przyczynę
coinmarketcap.com

Wiele wskazuje na to, iż głównymi czynnikami odpowiedzialnymi za wzrost BNB jest malejąca podaż wirtualnego pieniądza w obiegu, wielomiliardowy biznes, który stale się rozrasta oraz perspektywa zdecentralizowanej giełdy, która dobrze sobie radzi na rynku niedźwiedzia.

16 stycznia wycofano monety BNB o wartości 9,4 mln USD. Po udanej likwidacji ponad 1,6 mln monet BNB cena kryptowaluty znacznie wzrosła.

Likwidacja przebiegła pomyślnie. Pamiętam, gdy oraz pierwszy wycofywaliśmy monety o wartości 1,5 mln USD, byłem strasznie zdenerwowany. Podczas ostatniej operacji również się stresowałem – powiedział szef Binance, Changpeng Zhao.

Zobacz również:  Litecoin (LTC) rośnie o 10 % i wspiera cały rynek kryptowalut

Początkowo BNB został wydany jako środek finansowania Binance na wczesnych etapach działalności. Po tym jak giełda stała się największa na świecie, zarząd zdecydował, aby poświęcać 20 procent zysków firmy w celu odkupienia BNB i wycofania aktywów, zmniejszając tym samym podaż.

Planujemy co kwartał wykorzystać 20% naszych zysków, aby odkupić i wycofać BNB, dopóki nie wycofamy w ten sposób 50% monet – napisano w oświadczeniu giełdy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here