Naga Markets

Lupa skierowana na stronę internetową z notowaniami tokena Binance Coin (BNB)Kurs biance coina (BNB) wzrastał między 1 stycznia br. a 3 maja br. a ponad 1825 proc. Następnie na rynku pojawiła się potężna wyprzedaż, w skutek której notowania tej kryptowanuty osunęły się o przeszło 70 proc., by finalnie w listopadzie powrócić w okolice majowych szczytów. Analityk serwisu ExchangeRates uważa, że tym razem Biance choin ma dość mocno ograniczone ryzyko spadkowe i znaczący potencjał do dalszego wzrostu.

BNB w okolicy historycznych szczytów 

Spoglądając na notowania BNB zauważymy, że tuż po zrównaniu się z majowymi szczytami, kurs tej kryptowanuty osunął się o ponad 26 proc. SPadki te zatrzymały się jednak w okolicy pokonanego wcześniej oporu (teraz wsparcia), gdzie ponownie pojawiła się reakcja popytowa. Wskutek późniejszej aprecjacji, Biance choin powrócił wczoraj w okolice 680 dolarów.BNB wzrośnie powyżej 1400 dolarów 

Analityk serwisu ExchangeRates.org.uk wskazuje, iż BNB ma obecnie dość ograniczone ryzyko do ponownego dużego spadku. W jego ocenie, układ techniczny przemawia na korzyść znacznych wzrostów.

Biorąc jednak pod uwagę, że wybicie powyżej obecnie testowanego oporu oznaczałoby, że kurs BNB znalazłby się na najwyższym poziomie w historii ,w efekcie czego niemożliwe byłoby wyznaczenie kolejnego oporu na podstawie jakichś wcześniej testowanych wierzchołków, w celu określenia potencjalnego zasięgu dla dalszej zwyżki wykorzystał on mierzenia Fibonacciego. W ten sposób ustalił, że potencjalne wzrosty mogłyby sięgąć 1465 dolarów za BNB.

– 1465 dolarów, to jest zniesienie Fibonacciego 161,8, które byłoby następnym celem – wskazał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amrest gpw | orange kurs | lpp giełda | amica giełda | selvita akcje prognozy | kurs akcji kęty | płatność blik | ccc akcje notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułNial Fuller rozważa sprzedaż złota (XAU/USD) i kupno ropy naftowej WTI
Następny artykułBitBay zmienia nazwę. Wzbudził zainteresowanie amerykańskiego inwestora
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here