Naga MarketsLupa skierowana na stronę internetową z notowaniami tokena Binance Coin (BNB)Mimo panującego marazmu na rynku kryptowalut, giełda Binance radzi sobie bardzo dobrze, a jej Binance Coin kontynuuje trend wzrostowy. Od początku roku, token giełdy podrożał o 150%.


Binance zaliczana jest do największych giełd kryptowalut na świecie pod względem generowanego wolumenu. Dzienny obrót na tej giełdzie wynosi około 1 miliard dolarów. Ogromny wolumen generowany przez giełdę sprawia, że handlując na Binance niemal zawsze znajdziemy druga stronę transakcji.

Token giełdy nazwany Binance Coin (BNB) wykorzystywany jest  do regulowania opłat transakcyjnych, umożliwiając użytkownikom płacenie niższej prowizji. Obecnie jest to jedna z najgorętszych kryptowalut na rynku. W tym roku notowania BNB wzrosły z okolic poziomu 6,11 USDT do maksimów w marcu na 15,56 USDT, co daje ponad 150% wzrost.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Najlepszy zespół

Tushar Jain, partner zarządzający w funduszu hedgingowym Multicoin Capital Management z Austin w Teksasie oczekuje utrzymywać posiadane tokeny BNB w swoim portfelu. Jak powiedział: „[Binance] to najlepszy zespół działający w krypto”.

Kryptowaluta Binance Coin jest atrakcyjna także z powodu skupu tokenów przez giełdę. Binance przeznacza bowiem 20% swojego zysku, by odkupić tokeny, które następnie będą niszczone, do czasu aż spalonych zostanie 100 milionów BNB. Spadek całkowitej podaży tokenów ma stymulować wzrost ich ich wartości.

Inwestorom i pracownikom giełdy przydzielono około 50% monet. „Płyniemy na tej samej łódce” powiedział Zhao Changpeng, założyciel Binance. „Nie chcemy, by cena [BNB] spadła, by oddziaływanie na nią było negatywne. Jesteśmy bardzo zgodni z naszymi inwestorami” – dodał Zhao.

Szukasz regulowanego brokera (ASIC oraz CySEC) z niskimi spreadami? Być może oferta brokera Royal, partnera głównego kongresu InvestCuffs 2019 jest właśnie dla Ciebie! Spready od 0-pipsów i ponad 125 instrumentów>>

Skup tokenów jak skup akcji?

Skup tokenów przez Binance budzi kontrowersje. Procedura jest bowiem podobna to jest, którą prowadzą spółki publiczne ze swoimi akcjami i stawia pod znakiem zapytania to, czy kryptowaluty powinny być traktowanie jak papiery wartościowe.

Jeśli kryptowaluty (w tym Binance Coin) zostałby zakwalifikowany jak papiery wartościowego, prawdopodobnie podlegałyby jurysdykcji lokalnych regulatorów. Taki obrót spraw nie sprzyja krypto-społeczności.

Zobacz również: Bittrex wycofuje pierwsze IEO tokena XRD firmy RAID

Na ten temat wypowiedział się także Zhao: „Osobiście nie uważam, że [token] to papiery wartościowe. Nie sądzę, aby istniała jakakolwiek regulacja przeciwko niszczeniu posiadanych aktywkw. W najgorszym przypadku możemy zatrzymać proces spalania [tokenów BNB]”.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here