Naga MarketsJedna z czołowych giełd kryptowalut na rynku Binance ogłosiła w poście na swoim blogu 28 listopada, że ​​współpracuje z TravelByBit, firmą zajmującą się cyfrowymi walutami, w celu wprowadzenia na rynek karty, która ułatwi płatności kryptowalutowe na głównych stronach internetowych z ofertami podróży.

Zgodnie z ogłoszeniem karta będzie działać jak tradycyjna karta prepaid z dostępem do dodatkowych rabatów i nagród. Ma obsługiwać takie waluty cyfrowe jak Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD), Binance Coin (BNB) i Ontology (ONT).

Karta zostanie wydana na początku przyszłego roku i początkowo będzie kierowana do turystów ze Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Europy. W planach jest jednak dalsza ekspansja.

Podróżowanie za kryptowaluty

Usługa pozwoli podobno swoim klientom na rezerwację lotów i hoteli za pośrednictwem głównych stron takich stron jak Booking.com, Expedia, Agoda i Ctrip, a także własnej platformy TravelByBit.

TravelByBit nie jest pierwszą usługą umożliwiającą użytkownikom podróżowanie za pomocą kryptowalut. Jak niedawno poinformowały media, inna firma zajmująca się tym tematem, Travala, ogłosiła, że ​​teraz pozwoli swoim klientom zarezerwować dowolny hotel, który można zarezerwować przez Booking.com za pomocą kryptowalut.

Wcześniej tego lata współzałożyciele skandynawskiego przewoźnika lotniczego Norwegian Air ogłosili plany uruchomienia własnej giełdy kryptowalut, która następnie ułatwi linii lotniczej przyjmowanie płatności w cyfrowych walutach.

Binance

Binance z kolei – jak widać – kontynuuje swoją ekspansję. Giełda już dziś jest jedną z topowych platform, za pomocą których można kupować cyfrowe waluty. Posiada też swój token – BNB.

Giełda powstała ponad dwa lata temu, ale szybko stała się jednym z liderów tej przestrzeni rynku. Swój sukces zawdzięcza jednak głównie innowacyjnemu podejściu do promocji, ale też coraz szerszej ofercie, która nie obejmuje już tylko handlu kryptowalutami, ale także kwestie edukacyjne dot. blockchaina. Dzięki takiemu podejściu firma zyskuje z roku na rok coraz większą rzesze wiernych klientów. Nowe działania dot. rynku podróży jeszcze mogą wzmocnić miejsce Binance na globalnym rynku kryptowalut i technologii sieci bloków.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here