Naga MarketsBinance blokuje pary z EUR, GBP i AUD. Giełda kryptowalut z dalszymi problemamiGiełda kryptowalutowa Binance ogłosiła w poniedziałek, że wycofuje pary transakcyjne z trzema walutami tradycyjnymi w przypadku transakcji lewarowanych (margin), a mianowicie dolara australijskiego (AUD), euro (EUR) i brytyjskiego funta szterlinga (GBP). W obliczu rosnącej presji regulacyjnej, największa na świecie platforma handlu kryptowalutami pod względem wolumenu nadal ogranicza swoje usługi handlowe.

  • Problemy regulacyjne Binance zaczęły się pod koniec czerwca gdy spółka została zbanowana w Wielkiej Brytanii
  • Od tego czasu ze współpracy z podmiotem wycofało się kilku kluczowych partnerów, a tam czasowo zawieszała transfery w walutach tradycyjnych
  • Najnowsze ograniczenia oficjalnie są realizowane z powodu chęci dbania o bezpieczeństwo klientów, jednak nieoficjalnie mówi się o rosnących problemach podmiotu
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Binance ogłasza usunięcie kilku dostępnych par handlowych

Binance Margin usunie z listy AUD, EUR i GBP krzyżowe i izolowane pary lewarowane, zgodnie z oficjalnym komunikatem.  Od 10 sierpnia giełda zawiesi wspomniane pary handlowe fiat, a od 12 sierpnia przejdzie na automatyczne rozliczenie i anuluje wszystkie powiązane zlecenia oczekująceMniej więcej dwa lata temu giełda wprowadziła kryptowalutowy margin trading, umożliwiając handel kryptowalutami poprzez pożyczanie środków od giełdy, pozwalając traderom na dostęp do większego kapitału poprzez dźwignię finansową.

Zgodnie z ostrzeżeniem giełdy, ta metoda handlu „niesie ze sobą znaczne ryzyko i możliwość zarówno znacznych zysków, jak i strat.”

– Zyski z przeszłości nie są wskaźnikiem przyszłych zwrotów. Saldo depozytu zabezpieczającego może zostać zlikwidowane w przypadku ekstremalnych ruchów cenowych – napisano w oświadczeniu.

invest

Zobacz również: Czy giełdzie kryptowalutowej Binance może grozić upadek? Komentuje prezes Kanga Exchange

Giełda kryptowalutowa Binance ogranicza dostępną ofertę

Po ogłoszeniu, że giełda nie będzie już pozwalać swoim użytkownikom na handel swoimi innowacyjnymi tokenami giełdowymi, Binance postanowił również ograniczyć handel dźwignią, zmniejszając maksymalny lewar dla nowych użytkowników z poziomu 125:1 do 20:1 na kontraktach terminowych.

Założyciel i dyrektor generalny Binance, Changpeng Zhao napisał giełda zastosuje nowe ograniczenie dźwigni finansowej dla istniejących użytkowników stopniowo w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Binance stało się przedmiotem sporów regulacyjnych w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Wielkiej Brytanii i na Kajmanach. Problemy regulacyjne rozpoczęły się w momencie, gdy brytyjska komisja nadzoru FCA oświadczyła, że podmiot nie spełnia warunków uzyskania licencji pozwalającej prowadzić działalność na Wyspach.

Od tego czasu podmiot tymczasowo wstrzymał wypłaty w funtach, a ostrzeżenie przeciwko Binance wydał między innymi polski KNF.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kruk akcje | pgnig gielda | pko giełda | bitcoin wykres | dolar nowozelandzki kurs | echo investment akcje notowania | gpw polenergia |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here