Naga MarketsBillon GroupGościem Marcina Wenusa w piątkowej odsłonie „Rozmowy Dnia” była Izabella Murawska-Deneau odpowiedzialna za PR i komunikację medialną w polskim fintechu wykorzystującym technologię blockchain w mikropłatnościach. Jak się okazuje, te skomplikowane dla wielu rozwiązana kojarzące się głównie ze światem kryptowalut doskonale sprawdzają się również w codziennym życiu.


Izabella Murawska-Deneau gościem „Rozmów Dnia” kanału Comparic24.TV

Założycielem Billon Group jest Andrzej Horoszczak, autorytet w branży blockchain, z dziesięcioletnim doświadczeniem finansowym zdobywanym na Wall Street. Efektem jego prac jest powstanie rozwiązań płatniczych oraz do przetwarzania dokumentów, o których więcej w rozmowie z Marcinem Wenusem opowiedziała przedstawiciela spółki, Izabella Murawska-Deneau:

„Przez sześć lat pracowaliśmy nad opracowaniem i udoskonaleniem różnych rozwiązań technologicznych, aby stworzyć najlepszą technologię łańcuchów blokowych i rozproszonych ksiąg dla naszych klientów, którzy chcieli większej wydajności na rynku walutowym, lepszego cyfrowego zaangażowania użytkowników i tańszego zaplecza biurowego. Osiągnęliśmy najnowocześniejszą technologię, która łączy w sobie to, co najlepsze w łańcuchu blokowym i rozproszonej księdze, stworzoną na potrzeby wdrożeń w przedsiębiorstwach Dążymy do współpracy z firmami, aby usprawnić ich zaplecze biurowe i pomóc im czerpać nowe przychody z mediów społecznościowych, społeczności bankowych i społeczności internetowych” – komentuje Deneau.

Śledź codzienne transmisje Comparic24.TV w mediach społecznościowych. Dołącz już teraz!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here