Naga MarketsO godzinie 11:00 Eurostat podał do wiadomości dane dotyczące bilansu handlowego w strefie euro za październik. Odczyt nie zdołał sprostać prognozom ekonomistów.

Różnica pomiędzy importem i eksportem dóbr materialnych oraz usług w strefie euro wyniosła 18,9 mld euro, co wskazuje na skurczenie bilansu w stosunku do poprzedniego odczytu (26,4 mld), ale także do prognoz na poziomie 24,6 mld euro.

Eurodolar bez reakcji

Odczyt bilansu handlowego nie wpłynął w znaczący sposób na notowania głównej pary walutowej. Ta znajduje się obecnie między lokalnym oporem na 1.1810, a wsparciem wyznaczanym przez linię trendu biegnącą od dołka z wtorku.

Wybicie górą może otworzy drogę do wzrostów w kierunku wczorajszych maksimów na 1.1862. Z kolei przełamanie linii trendu da przestrzeń do osunięcia w kierunku wsparcia na 1.1720/30.

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here