Naga MarketsPad w rękach graczaBigben podpisał roczną umowę z Epic Games Store na trzy gry, które będą miały swoje premiery w roku bieżacym, podał Bigben. “WRC 8” zadebiutuje 5 września, “Paranoia: Happiness is Mandatory” zostanie wydana 3 października, zaś “Bee Simulator” będzie dostępna od 14 listopada 2019 r.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wzbogacić ofertę Epic Games Store o różnorodne unikalne gry z naszego katalogu. Nasza najnowsza oferta składa się z trzech gier, które bardzo się od siebie różnią: ‘Bee Simulator’, wspaniała gra rodzinna; ‘Paranoia: Happiness is Mandatory’, taktyczny RPG pełen mrocznego humoru; and ‘WRC 8’, oficjalna symulacja Rajdowych Mistrzostw FIA, która będzie również pierwszą dostępną grą rajdową w Epic Games Store” – powiedział Benoit dyrektor publikacji w Bigben Benoit Clerc, cytowany w komunikacie.

“Cieszymy się z bardzo dobrych relacji biznesowych jakie udało się nawiązać z Epic Games. Dzięki współpracy z wydawcą Bigben Interactive mamy przyjemność poinformować o podpisaniu czasowej umowy na wyłączność w Epic Games Store, która w istotny sposób wpłynie na wyniki finansowe spółki. Dodatkowo podpisaliśmy umowę na licencję na korzystanie z silnika Unreal Engine 4 na dedykowanych, korzystnych dla Spółki warunkach. Przed nami intensywny okres promocji i sprzedaży gry ‘Bee Simulator'” – powiedział CEO w VARSAV Game Konrad Mroczek, cytowany w komunikacie.

Bigben, wiodący wydawca gier wideo na PC i konsole, po przejęciu czterech studiów deweloperskich (Cyanide, Eko, KT Racing i Spiders) umacnia swoją pozycję jako twórca i wydawca gier premium i zamierza zostać wiodącym wydawcą gier AA na świecie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here