Naga MarketsBig Cheese Studio spodziewa się debiutu na GPW jeszcze w tym rokuWarszawa, 13.10.2021 (ISBnews) – Big Cheese Studio spodziewa się, że pierwszy dzień notowań akcji na rynku głównym GPW nastąpi jeszcze w tym roku, poinformował prezes Łukasz Dębski. Z emisji akcji Big Cheese Studio ma zamiar pozyskać środki na rozbudowę zespołu i produkcję trzech autorskich gier, których wydanie planuje do 2023 roku.

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła dziś prospekt spółki w związku z planowaną ofertą publiczną i debiutem na rynku głównym GPW w Warszawie. Na 14 października br. planowane jest opublikowanie prospektu.„Zatwierdzenie prospektu to dla nas bardzo pozytywna wiadomość, która stanowczo przybliża nas do dołączenia do grona spółek notowanych na rynku głównym GPW. W ciągu najbliższych dni rozpocznie się oferta publiczna. Pozyskany w jej ramach kapitał planujemy przeznaczyć na rozbudowę zespołu i produkcję naszych trzech projektów, których wydanie planujemy do 2023 roku. Mam tutaj na myśli 'B17 Squadron’, 'Pizza Empire’ oraz jeden niezapowiedziany tytuł, o którym więcej będziemy mogli powiedzieć już niebawem. Mamy globalne ambicje i profesjonalny team, do tego doceniany produkt, który chcemy cross promować z kolejnymi projektami. Jesteśmy gotowi do wejścia na kolejny poziom skalowania naszej działalności. Pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki spodziewamy się jeszcze w tym roku” – powiedział prezes Big Cheese Studio Łukasz Dębski, cytowany w komunikacie.

Spółka planuje dynamiczny rozwój przy zachowaniu dyscypliny kosztów wytworzenia projektu. Strategia firmy zakłada zwiększenie liczby premier własnych oraz rozwój segmentu wydawniczego. Spółka jest w trakcie prac nad 3 grami własnymi, przypomniano.

Big Cheese Studio to działający od 2018 roku producent i wydawca gier wideo z Łodzi. Model biznesowy studia zakłada tworzenie gier z naciskiem na połączenie symulacji, ekonomii i strategii działania. Strategia studia zakłada jednoczesne prace nad 2-3 nowymi produktami. Większościowym akcjonariuszem Big Cheese Studio jest PlayWay.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here