Naga MarketsKrzysztof Bielecki
Krzysztof Bielecki w Comparic24.TV opowiada o swojej nowej książce

Gdy nowe technologie wchodzą na rynek, publikacje książkowe ich dotyczące zazwyczaj dostępne są jedynie w języku angielskim. Trend ten przełamać postanowił Krzysztof Bielecki, autor polskiej książki traktującej o technologii rozproszonych bloków: „ABC blockchaina”. Na temat tej liczącej sobie ponad 700 stron publikacji autor rozmawiał z Adamem Rakiem na antenie Comparic24.TV.


Inspiracja – najważniejsza cecha technologii blockchain

Krzysztof Bielecki zapytany o to, jaka cecha blockchaina jest według niego najważniejsza odpowiada, że inspiracja. Rozproszone bloki działają bowiem na miliony osób na całym świecie, pozwalając na powstanie szeregu fantastycznych projektów związanych nie tylko z kryptowalutami, ale praktycznie każdą gałęzią przemysłu.

“ABC Blockchaina to książka, dzięki której technologia łańcucha bloków stanie się dla czytelnika prosta jak… A,B,C. Podczas lektury dowiesz się, czym jest blockchain i jakie są jego możliwości, zrozumiesz, w jaki sposób działa ta technologia i jakie niesie ze sobą korzyści, poznasz kilka bardziej (i kilka mniej) znanych projektów, zapoznasz się z garścią historycznych ciekawostek, nauczysz się obsługiwać portfele kryptowalut, śledzić przepływy monet, poznasz różne mechanizmy konsensusu, kilka algorytmów kryptograficznych oraz szereg slangowych określeń” – reklamuje swoją książkę Krzysztof Bielecki, gość Adama Raka w programie “Na Tapecie”.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here