Naga MarketsKurs dolara najniżej od 2 miesięcy. Biden utrzymuje przewagę, a Trump oskarża o fałszerstwa wyborczeOficjalnych wyników wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych wciąż nie ma. The Associated Press podaje jednak, że Joe Biden jest bardzo bliski zwycięstwa. Kandydat Demokratów zebrał już 264 głosy elektorskie, a Trump ma ich na swoim koncie jedynie 214. Do wygranej potrzeba 270 głosów elektorskich

  • Donald Trump przekonuje, że dochodzi do fałszerstw wyborczych
  • Obecny Prezydent USA nie podaje jednak żadnych dowodów
  • Decydujące mogą się okazać głosy z Pensylwanii

Trump: “Próbują nam ukraść wybory”

Donald Trump walczący o reelekcję przekonywał na konferencji prasowej, że w trakcie liczenia głosów dochodzi do nieprawidłowości. Zapowiedział także bardzo wiele pozwów, chociaż nie przedstawił żadnych dowodów na poparcie swoich twierdzeń.

Zobacz też: Forex Tester. Najlepsze narzędzie do testów i symulacji?

– Jeśli policzysz legalne głosy, wygrywam bez problemu. Jeśli policzysz nielegalne głosy, mogą próbować ukraść nam wybory – powiedział prezydent w Białym Domu.

Jak powiedział Trump, publiczne sondaże pokazujące przewagę Bidena w stanach takich jak Floryda, Wisconsin i Ohio stworzyły „iluzję rozpędu dla pana Bidena i zmniejszyły zdolność Partii Republikańskiej do gromadzenia funduszy”.

W starciu pomiędzy Bidenem i Trumpem decydująca może okazać się Pensylwania, gdzie do  zgarnięcia jest 20 głosów elektorskich. Głosy korespondencyjne zliczane są tam na końcu, a przewagę utrzymuje Joe Biden. Do przeliczenia jest tam jeszcze ponad 200 tysięcy głosów.

fpmarkets

Kurs dolara na 2-miesięcznym dołku

Notowania dolara w koszyku walut indeksu DXY osunęły się wczoraj o 0,91 proc. Sesja zakończyła się jednak na wsparciu przy 92,60, które ostatnio testowane było w październiku.

Dziś kurs dolara wyznaczył już nowy dołek na poziomach widzianych ostatnio ponad 2 miesiące temu. Jeśli niedźwiedzie utrzymają kontrolę, to po wybiciu wsparcia notowania mogą zmierzać do strefy przy 92,10.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here