Naga MarketsBiblioteka Tradera to cykl powstały po to by wskazać początkującym, jak i tym nieco bardziej zaawansowanym traderom książki, których lektura może przyczynić się do poprawy wyników na rynku. W pierwszym, inauguracyjnym odcinku nasz redaktor przedstawia jeden z klasyków literatury związanej z rynkami finansowymi. 


Świece japońskie doskonale znane są wszystkim tym, którzy spędzili przed platformą tradingową choćby pięć minut. Proste przedstawienie zmian jakie zachodziły na rynku w przeszłości kryje w sobie jednak tajemnice. Rozwiewa je Steve Nison w drugiej, zaktualizowanej edycji swojego bestsellera, Świece japońskie i analiza wykresów cenowych. Zapraszamy do obejrzenia co na temat nowej książki sądzi redaktor Comparic, Adam Rak:

Subskrybuj kanał Comparic by być na bieżąco z nowymi materiałami>>>

Weź udział w konkursie i wygraj nową książkę Steve’a Nisona!

Redakcja Comparic wraz z księgarnią Maklerska.pl przygotowała dla swoich czytelników konkurs w którym do wygrania są książki Steve’a Nisona, Świece japońskie i analiza wykresów cenowych. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe na profilu Comparic.pl

Pytanie brzmi: W którym roku pojawiło się pierwsze polskie wydanie książki Steve’a Nisona, Świece japońskie i analiza wykresów cenowych?

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 9 kwietnia 2018 roku, a pośród nich rozlosujemy pięć książek Steve’a Nisona.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here