Naga MarketsKurs euro spadnie do 1,09 USD. Kurs złotego (USD/PLN) przez rosnące ryzykoDolar podtrzymuje umocnienie ze środy, po tym jak nastroje pogorszyły się po kolejnych doniesieniach nt. rosnącej dynamiki zakażeń COVID-19 w USA, ale i też innych krajach (Australia, Japonia). Co dalej z kursem euro, funta, złotego i franka? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!

Kurs złotego (PLN) ponownie traci na rosnącej awersji do ryzyka

Silniejszy dolar to także wynik spekulacji o możliwym pogorszeniu relacji handlowych pomiędzy Europą, a USA – Biały Dom rozważa nałożenie ceł na produkty w wysokości 3,1 mld USD, co może wiązać się z planami wprowadzenia tzw. podatku cyfrowego, który uderzyłby w amerykańskie koncerny.

Te artykuły również Cię zainteresują
W nocy napłynęły kolejne niepokojące informacje nt. COVID-19 z USA – w Nevadzie przywrócono obowiązek noszenia masek, restrykcje są też rozważane w innych stanach. Tymczasem jeszcze wczoraj pojawiły się plotki o możliwym zakazie przyjazdu obywateli USA na teren Unii Europejskiej.

– Myślę, że dopiero w lipcu zobaczymy wyraźniejszy ruch na parze EUR/USD. Poziom 1,0950 w pierwszej połowie przyszłego miesiąca może zostać osiągnięty. Para USD/PLN znajduje się w podobnym kanale co EUR/PLN z tym, że dolar ma większe szanse go wybić górą. Rejon 4,0240 – 4,05 powinien zostać osiągnięty – powiedział analityk BOŚ.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here