Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

W związku z opublikowanymi pod koniec sierpnia wynikami finansowymi BGŻ BNPP na akcjach spółki w przeciągu ostatniej sesji obserwować można było wyraźniejsze odbicie. Czwartek przyniósł wzrosty w zakresie prawie +5,5%.Analizując wykres tygodniowy widać wyraźnie, że istotny poziom oporu zlokalizowany jest na wysokości 69.00 – w tym roku skutecznie blokował próby dynamiczniejszych wzrostów. Od strony popytowej cena aktywnie testowała w ostatnich tygodniach strefę 61.00 (50% zniesienia Fibonacciego), dzięki danym wybijając natomiast nad strefę oporu tworzą przez średnią ruchomą i 65.50 (61,8% zniesienia Fibo). Utrzymanie nad tym pułapem pozwoli najprawdopodobniej przeprowadzić kolejny atak na 69.00.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Kolejna spółka w dzisiejszym zestawieniu to EXO EXPORT, specjalizująca się w pozyskiwaniu i sprzedaży mikrosfery. Podmiot importuje surowiec głównie z Europy Wschodniej i po przetworzeniu kieruje prawie 100% swojej produkcji do Europy Zachodniej i USA.

Od strony technicznej czwartkowa sesja przynosiła wzrost o 4,72%, kontynuując aprecjację rozpoczętą już w środę. Powodem dynamiczniejszego odbicia był najprawdopodobniej kontakt z minimami z drugiej połowy 2016 roku (10.77, poziom testowany w kwietniu i wrześniu) oraz dotychczasowymi dołkami tegorocznymi (11.00). Cena w tym tygodniu spadała na poziomy obserwowane ostatni raz półtora roku temu, dynamicznie jednak zawracając.

Trend na notowaniach spółki jest wyraźnie spadkowy, pocieszeniem może być jednak czwartkowe zamknięcie nad średnią ruchomą oraz dzisiejsze wybicie linii trendu rysowanej od końca zeszłego roku.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here