Naga MarketsChwilę przed godziną 10-tą i jak i o tej godzinie poznaliśmy kilka istotnych odczytów. Mowa tu przede wszystkim o danych z niemieckiego rynku pracy, natomiast pojawił się rownież odczyt polskiego PKB.

Według najnowszej publikacji, stopa bezrobocia w Niemczech wyniosła 5,4%, co jest zgodne z prognozami rynkowymi, a także poprzednim odczytem datowanym na ostatni dzień stycznia.

Ponadto o 22 tysiące osób zmalała liczba bezrobotnych. Można to uznać za wynik pozytywny, oczekiwania bowiem wskazywały na spadek jedynie o 15 tysięcy osób.

Przechodząc do polskiego PKB, ten w ujęciu rocznym wzrósł z 4,9% do 5,1%, zgodnie z prognozami.

EURUSD testuje istotną konfluencję wsparcia

Notowania głównej pary walutowej po wczorajszym zamknięciu na linii trendu z 18-go stycznia głębiej penetrują obszar, w którym linia ta zbiega się z horyzontalnym wsparciem blisko 1.2210.

Od wyniku tego testu może zależeć dalszy kierunek ruchu na EURUSD. Przełamanego obszaru wsparcia otworzy drogę spadkom w kierunku 1.2070. W przeciwnym razie notowania dalej pozostaną uwięzione w konsolidacji.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here