Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (9-13 stycznia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 9 stycznia

11:00 Tygodniowy przegląd rynkowy – Zapraszamy na tygodniowy przegląd rynkowy, gdzie  zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych głównych rynkach. Na spotkaniu dowiesz się, na co warto zwracać uwagę w nadchodzącym tygodniu z danych makro oraz jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach wybranych instrumentów.

19:00 Twoja transakcja, czyli składanie i zarządzanie – Analizujesz rynek, znajdujesz miejsce dla Twojej transakcji i składasz zlecenie. Podczas szkolenia pokażemy Ci jak dostosować wielkość zlecenia do środków zgromadzonych na rachunku oraz nauczymy Cię aktywnie zarządzać otwartą pozycją.

20:00 Jakie zmiany na rynkach finansowych przyniesie 2017? – Podczas webinaru zostanie przedstawiona zarówno obecna sytuacja na rynkach finansowych jak i prognozy na rok 2017. Prowadzi Trader21 i Piotr Głowacki!

20:00 zlecenia obronne stop loss  Zlecenie obronne to podstawa każdej transakcji spekulacyjnej. Tymczasem większość inwestorów zapomina jak ważna jest optymalizacja tego aspektu tradingu. Istnieje wiele metod ustawiania SL w oparciu o różne wartości i warto je poznać już na początku. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 10 stycznia

10:00 Komentarz surowcowy – Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się: Jakie ważne raporty i dane fundamentalne wpływają obecnie na notowania surowców? Jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach wybranych surowców?

18:00 Strategie by pogodzić trading z pracą na etacie – Trading ma wiele plusów takich jak np. wolność zawodowa czy nieograniczony potencjał zysków, ale posiada również mankamenty. Jednym z największych jest fakt, że inwestycje w waluty wiążą się z ryzykiem i nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Podczas webinaru przedstawione zostaną 4 sposoby, dzięki którym każdy bez względu na rodzaj wykonywanej pracy i stanowisko będzie w stanie pogodzić trading ze swoimi codziennymi obowiązkami. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

18:00 Trading dla zaawansowanych – Trading dla Zaawansowany to 2-godzinne spotkanie online, podczas którego nasz ekspert omówi praktyczne podejście do handlu na rynkach finansowych. Doświadczony trader przedstawi swój punkt widzenia na trading oraz podzieli się zdobytym doświadczeniem. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na spotkanie online Trading dla Zaawansowanych.

19:00 Jak łączyć analizę techniczną z analizą fundamentalną? – Niektórzy inwestorzy są zwolennikami albo analizy technicznej albo fundamentalnej i według sygnałów, które z nich płyną podejmują własne decyzje inwestycyjne. Niezwykle istotne jest jednak łącznie tych dwóch metod.

Środa, 11 stycznia

18:00 Hossa czy manipulacja banków centralnych? – Dzika hossa na Wall Street trwa. Banki wydzwaniają do klientów i wpychają im akcje. Kupisz czy nie? Przecież Facebook zarobił już 100%! Za kilka miesięcy zostaniesz milionerem, nie da się stracić. To dasz się nabić w butelkę czy nie?

19:00 Plan inwestycyjny, czyli jak rozpocząć inwestycje? – Plan inwestycyjny powinien stanowić stały element Twoim inwestycji. Podczas szkolenia pokażemy Ci jakie czynniki powinieneś wziąć pod uwagę przygotowując się do inwestowania oraz jak określić strategie działania w zależności od tego jak rynek się porusza.

Czwartek, 12 stycznia

17:00 Live Trading z Admiral Markets – Weź udział w bezpłatnej sesji Live Trading, podczas której Bartosz Zawadzki przedstawi swoje podejście do analizy rynków, a na podstawie jej wyników będzie dokonywał transakcji rynkowych. Sesja Live Trading to niewątpliwie najlepsza okazja, aby poznać świat tradingu od kuchni.

18:00 Platforma MetaTrader 4 – Wprowadzenie do rynku Forex i obsługi platformy MT4. W jednym miejscu wiedza o najważniejszych jej funkcjonalnościach oraz metodach składania zleceń.

Piątek, 13 styczniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here