Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (5-9 grudnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 5 grudnia

18:00 Co rusza rynkiem? – Fundamenty gospodarek, analiza techniczna, a może rynkowe plotki i dane makroekonomiczne? Poznaj zależności oraz statystyki, aby lepiej wiedzieć, na co zwracać uwagę przy inwestycjach w określonym horyzoncie czasowym. Prowadzi Daniel Kostecki.

18:00 Live Trading z Investment University – Investment University raz w miesiącu zaprasza traderów na webinar live tradingowy, podczas którego inwestowane jest 30 tysięcy PLN. Transakcje podczepione są do profilu na myfxbook co pozwala śledzić ich historię.

19:00 Dziesiątki strategii inwestycyjnych na rynku Forex, czyli wspólna burza mózgów – Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie, gdzie wspólnie z uczestnikami wymienimy najróżniejsze metody inwestycyjne. Np: inwestowanie wyłącznie w ciągu 5 min od otwarcia giełdy, inwestowanie tylko na podwójne szczyty, inwestowanie wyłącznie po 5 dniach wzrostów w stronę przeciwną, inwestowanie w 2 różne indeksy w 2 różne strony itd aż do stu możliwości.

20:00 Podstaw Price Action – Czytanie wykresu świecowego nie jest trudnym zagadnieniem o ile znamy kilka podstawowych zasad pozwalających właściwie interpretować ruchy cenowe. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 6 grudnia

17:00 Kurs Trader – Weź udział w bezpłatnym Kursie Trader i poznaj podejście do rynków oraz strategie tradingowe wykorzystywane przez Bartosza Zawadzkiego. Kurs Trader to 2 dni zmagań z rynkiem, 3 style tradingu, trzy strategie tradingowe oraz sesja handlu na żywo. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Trader.

18:00 Jaka jest wartość wskaźników analizy technicznej w tradingu? – W trakcie webinaru uczestnicy zapoznają się z konfiguracją i możliwościami użycia różnych wskaźników analizy technicznej. Omówione zostaną m.in. średnie ruchome, MACD, Stochastic, Bollinger’s Band, DTosc. Zastanowimy się również czy na wskaźnikach można oprzeć swój trading. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Środa, 7 grudnia

15:00 Live Trading z Admiral Markets – Weź udział w bezpłatnej sesji Live Trading, podczas której Bartosz Zawadzki przedstawi swoje podejście do analizy rynków, a na podstawie jej wyników będzie dokonywał transakcji rynkowych. Sesja Live Trading to niewątpliwie najlepsza okazja, aby poznać świat tradingu od kuchni.

17:00 Kurs Trader – Weź udział w bezpłatnym Kursie Trader i poznaj podejście do rynków oraz strategie tradingowe wykorzystywane przez Bartosza Zawadzkiego. Kurs Trader to 2 dni zmagań z rynkiem, 3 style tradingu, trzy strategie tradingowe oraz sesja handlu na żywo. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Trader.

18:00 Wskaźniki w Analizie Technicznej – Celem szkolenia będzie wprowadzenie inwestorów w tajniki wykorzystania wskaźników analizy technicznej w procesie inwestycyjnym.

Czwartek, 8 grudnia

18:00 Czy wzrost rentowności obligacji pogrąży świat? – Od wygranej Trumpa zaobserwowaliśmy wzrost rentowności obligacji na całym świecie, ale co to w ogóle oznacza dla naszego portfela? Rentowność obligacji od 30 lat znajduje się w trendzie spadkowym, czy to koniec rynku niedźwiedzia? Czy rosnąca rentowność oraz osłabiający się kurs polskiego złotego może doprowadzić do niewypłacalności polskiego rządu? Jak rentowność obligacji wpływa na pozostałe części rynku? Czy możemy na tym skorzystać? Dołącz do spotkania online.

19:00 Czy warto grać pod dane makro? Jeśli tak, to jak i kiedy? – Powiemy sobie jakie wydarzenia ekonomiczne generują największą zmienność, kiedy są publikowane oraz czy na tym się da właściwie zarobić. Wykład nie będzie tylko suchym wykładem, ale interakcją z wszystkimi uczestnikami. Bo wiedzą należy się dzielić! Zapraszam

Piątek, 9 grudniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here