Naga Marketsżródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (16-20 stycznia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.

Te artykuły również Cię zainteresują

Poniedziałek, 30 stycznia

08:30 Guten Morgen DAX – DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych. Zobacz na żywo przygotowanie do sesji oraz handel na niemieckim indeksie DAX.

11:00 Tygodniowy przegląd rynkowy – Zapraszamy na tygodniowy przegląd rynkowy, gdzie  zostanie przedstawiona sytuacja na wybranych głównych rynkach. Na spotkaniu dowiesz się, na co warto zwracać uwagę w nadchodzącym tygodniu z danych makro oraz jak wygląda sytuacja techniczna na wykresach wybranych instrumentów. Omówienie sytuacji na  walutach, indeksach giełdowych oraz towarach.

12:00 Komentarz rynkowy Forex – spotkanie poprowadzi Marek Rogalski, główny analityk walutowy DM BOŚ. W trakcie szkolenia omówione zostaną najważniejsze dane makroekonomiczne zaplanowane na najbliższe dni wraz z ich możliwym wpływem na notowania. Dodatkowo, przeprowadzony zostanie przegląd sytuacji technicznej na głównych parach walutowych w trakcie którego uczestnicy spotkania będą mogli swobodnie zadawać pytania prowadzącemu.

19:00 Traderem może być każdy poprzez wpłatę depozytu. Jednak kto ma szansę zostać profesjonalistą? – szkolenie o kontrowersyjnym temacie zostanie poprowadzone przez analityka InterTrader, który zaprezentuje pełną wiedzę o najlepszych traderach, czym się kierują oraz jacy są prywatnie jako osoby. Obali też mit szkoleniowców, którzy więcej zarabiają na szkoleniach niż na rynku. Z pewnością będzie gorąco dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

19:00 Twoja transakcja – składanie i zarządzanie – Analizujesz rynek, znajdujesz miejsce dla Twojej transakcji i składasz zlecenie. Podczas szkolenia pokażemy Ci jak dostosować wielkość zlecenia do środków zgromadzonych na rachunku oraz nauczymy Cię aktywnie zarządzać otwartą pozycją.

20:00 Zarządzanie kapitałem – Podczas webinaru pokazane zostaną różne metody zarządzania pieniędzmi, sposoby szacowana ryzyka i nauka jego kontrolowania.  Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 31 stycznia

9:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl raz w miesiącu prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

18:00 Trading 2017 – Fakty i MityIstnieje wiele narzędzi, które ułatwiają lub optymalizują pracę tradera. Podczas cyklu spotkań “Trading 2017 – Fakty i Mity” nasz ekspert pokaże praktyczne wykorzystanie narzędzi tradingowych oraz dedykowanych ustawień handlu, o których mogłeś jeszcze nie słyszeć. Podczas spotkań dowiesz się m.in. jak przetestować manualną strategię w krótkim czasie, co zrobić aby uniknąć luk cenowych, jak zoptymalizować handel podczas publikacji danych makroekonomicznych. Nasz ekspert obali również wiele mitów związanych z tradingiem.

18:00 Straty – jak je przezwyciężyć i przekuć w sukces – Każdy początkujący trader boryka się z wieloma przeszkodami na drodze do sukcesu. Zdobycie wiedzy i doświadczenia często wymaga wieloletniej nauki i praktyki, która w większości przypadków wiąże się ze stratami kapitału. Początkujący inwestor musi poradzić sobie z tym problem zanim osiągnie sukces na rynku. Podczas webinaru przedstawiony zostanie sposób, dzięki któremu zminimalizujesz początkowe straty i zmaksymalizujesz zyski. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

19:00 Jak łączyć analizę techniczną z analizą fundamentalną – Niektórzy inwestorzy są zwolennikami albo analizy technicznej albo fundamentalnej i według sygnałów, które z nich płyną podejmują własne decyzje inwestycyjne. Jednak niezwykle istotne jest właściwe łączenie analizy technicznej z analizą fundamentalną. Eksperci XTB wytłumaczą jak krok po kroku włączyć obie formy analizy do naszego tradingu w taki sposób, aby nasze wyniki inwestycyjne znacząco się poprawiły.

Środa, 1 lutego

19:00 Plan inwestycyjny – jak rozpocząć inwestycje? – Plan inwestycyjny powinien stanowić stały element Twoich inwestycji. Podczas szkolenia pokażemy Ci jakie czynniki powinieneś wziąć pod uwagę przygotowując się do inwestowania oraz jak określić strategie działania w zależności od tego w jaki sposób porusza się rynek.

Czwartek, 2 lutego

09:30 Codzienna analiza rynków, czyli spotkanie z analitykami XTB – Poranny przegląd rynków to zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna najważniejszych walorów.

18:00 Przegląd funkcji platformy transakcyjnej NextGeneration – analitycy CMC Markets zapraszają na specjalne webinarium poświęcone platformie transakcyjnej NextGeneration. Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną najważniejsze jej najważniejsze funkcje i sposób działania.

18:00 Zarządzanie pozycją w procesie inwestowania – Na szkoleniu poruszone zostaną tematy odpowiedniego zarządzania kapitałem jako czynnika sukcesu w procesie inwestowania. Prowadzący poruszy również temat umiejętnego korzystania z dźwigni finansowej oraz kontrolowania ryzyka przez umiejętne ustawianie zleceń obronnych. Podczas szkolenia zostanie zaprezentowany również wskaźnik wspierający proces zarządzania pozycją.

Piątek, 3 lutego

09:30 Codzienna analiza rynków, czyli spotkanie z analitykami XTB – Poranny przegląd rynków to zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna najważniejszych walorów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here