Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (19-23 grudnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 19 grudnia

17:00 Kurs Inwestor cz. I – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestor i poznaj fundamentalne podejście do rynków oraz strategie inwestycyjne wykorzystywane przez Mateusza Groszka. Kurs Inwestor to 4 spotkania, podczas których omówione zostaną 4 klasy aktywów oraz przedstawione zostaną 4 strategie fundamentalne. Każde spotkanie zakończy się sesją Live Trading. Dołącz już teraz do uczestników Kursu Inwestor.

18:00 Technika i fundamenty: sprzeczność czy synergia? – Zalety i wady analizy technicznej oraz fundamentalnej, sposoby ich łączenia oraz podejście minimalistyczne, czyli co z tego wszystkiego wybrać. Webinar poprowadzi Daniel Kostecki.

20:00 Analiza techniczna – Podczas webinarium Łukasz Nowacki omówi podstawowe pojęcia i założenia analizy technicznej, a także najpopularniejsze narzędzia wykorzystywane w AT. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 20 grudnia

09:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl raz w miesiącu prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

17:00 Kurs Inwestor cz. II – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestor i poznaj fundamentalne podejście do rynków oraz strategie inwestycyjne wykorzystywane przez Mateusza Groszka. Kurs Inwestor to 4 spotkania, podczas których omówione zostaną 4 klasy aktywów oraz przedstawione zostaną 4 strategie fundamentalne. Każde spotkanie zakończy się sesją Live Trading. Dołącz już teraz do uczestników Kursu Inwestor.

18:00 Podsumowanie roku na wybranych rynkach oraz przegląd aktualnej sytuacji – Rok 2016 dobiega końca i czas już na jego podsumowanie ze wskazaniem co widać na wykresach głównych rynków finansowych w końcówce roku 2016? Wyjaśnimy sobie kim byli Baru w kontekście książki Marka Douglasa i popatrzymy w multi-interwałowy sposób na wybrane rynki finansowe. Uczestnicy będą mogli zgłaszać propozycje rynków. Szkolenie prowadzi Mieczysław Siudek dla redakcji Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Środa, 21 grudnia

15:00 Sesja Live Trading prowadzona przez Bartosza Zawadzkiego – Weź udział w bezpłatnej sesji Live Trading, podczas której Bartosz Zawadzki z Admiral Markets przedstawi swoje podejście do analizy rynków, a na podstawie jej wyników będzie dokonywał transakcji rynkowych. Sesja Live Trading to niewątpliwie najlepsza okazja, aby poznać świat tradingu od kuchni.

17:00 Kurs Inwestor cz. III – Weź udział w bezpłatnym Kursie Inwestor i poznaj fundamentalne podejście do rynków oraz strategie inwestycyjne wykorzystywane przez Mateusza Groszka. Kurs Inwestor to 4 spotkania, podczas których omówione zostaną 4 klasy aktywów oraz przedstawione zostaną 4 strategie fundamentalne. Każde spotkanie zakończy się sesją Live Trading. Dołącz już teraz do uczestników Kursu Inwestor.

18:00 Geometria rynku i formacje harmoniczne – Geometria rynku pomaga na określanie punktów zwrotnych zarówno w przypadku korekty jak i potencjalnego impulsu w trendzie.

Czwartek, 22 grudnia

09:30 Codzienna analiza rynków – Poranny przegląd rynków to zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna.

Piątek, 23 grudnia

09:30 Codzienna analiza rynków – Poranny przegląd rynków to zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here