Naga Marketsżródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (13-17 lutego) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 13 lutego

08:30 Guten Morgen DAX – DAX to jeden z najpopularniejszych indeksów na świecie. Notowany jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Praktycznie codziennie występuje bardzo duża zmienność dająca wiele okazji tradingowych. Zobacz na żywo przygotowanie do sesji oraz handel na niemieckim indeksie DAX.

18:00 Optymalizacja handlu – Optymalizacja tradingu oraz realizacji zleceń na rynku Forex może być bardzo łatwa, a co najważniejsze, można ją przeprowadzić w bardzo krótkim czasie. Aby uzyskać więcej wskazówek, dołącz do specjalnego szkolenia online

20:00 Trading w oparciu o średnie kroczące – Średnie kroczące są popularnym i przez wielu inwestorów stosowanym wskaźnikiem analizy technicznej. Jednym z ich głównych atutów jest ich obiektywizm i łatwość interpretacji. Za pomocą prostej formuły są one w stanie pokazać panujący na rynku trend i jego dynamikę a odpowiednio zinterpretowane sygnalizują także momenty jego odwrócenia. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 14 lutego

18:00 Teoria boxów, czyli kompletna strategia inwestycyjna – Biorąc po uwagę wielkość boxów, ich impulsywność i proporcje względem siebie z dużym prawdopodobieństwem jesteśmy w stanie spekulować zarówno z trendem jak i przeciwko niemu. Podczas webinaru zostanie przedstawiona kompletna strategia inwestycyjna oparta o teorię boxów, PA oraz poziomy Fibonacciego. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Środa, 15 lutego

17:00 Momentum Trading, czyli handel przy użyciu oscylatorów – Szkolenie stanowi kontynuację “Podstawowych zastosowań oscylatorów w analizie technicznej”. Ma charakter praktycznej ilustracji zagadnień związanych z posługiwaniem się momentum i oscylatorami w handlu na rynkach finansowych.

18:00 Kurs tradingu od podstaw, cz. I – Weź udział w bezpłatnym Kursie Tradingu od Podstaw i rozpocznij handel na rynkach finansowych z odpowiednim przygotowaniem. Kurs jest dwudniowym szkoleniem stworzonym z myślą o osobach początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tradingiem i inwestowaniem.

Czwartek, 16 lutego

17:00 Czy chcesz być racjonalnym inwestorem? Poznaj efekty psychologiczne, które Ci to utrudnią – Szkolenie pozwala zrozumieć, dlaczego praca nad psychologią inwestowania stanowi w opinii wielu praktyków rynkowych najważniejszą składową sukcesu ich strategii. Dowiesz się jakie niechciane zjawiska zachodzące podświadomie w naszym umyśle utrudniają podejmowanie racjonalnych decyzji.

18:00 Kurs tradingu od podstaw, cz. II – Weź udział w bezpłatnym Kursie Tradingu od Podstaw i rozpocznij handel na rynkach finansowych z odpowiednim przygotowaniem. Kurs jest dwudniowym szkoleniem stworzonym z myślą o osobach początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tradingiem i inwestowaniem.

Piątek, 17 lutego

09:30 Codzienna analiza rynków, czyli spotkanie z analitykami XTB – Poranny przegląd rynków to zwięzłe podsumowanie wydarzeń sesji azjatyckiej, omówienie najważniejszych punktów dnia w kalendarzu makroekonomicznym oraz bieżąca analiza techniczna i fundamentalna najważniejszych walorów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here