Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (12-16 września) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 12 września

17:00 Kurs trader – Weź udział w bezpłatnym Kursie Trader i poznaj podejście do rynków oraz strategie tradingowe wykorzystywane przez Bartosza Zawadzkiego. Kurs Trader to 2 dni zmagań z rynkiem, 3 style tradingu, trzy strategie tradingowe oraz sesja handlu na żywo. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Trader.

20:00 Podstawy Price Action – Czytanie wykresu świecowego nie jest trudnym zagadnieniem o ile znamy kilka podstawowych zasad pozwalających właściwie interpretować ruchy cenowe. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Wtorek, 13 września

17:00 Kurs trader – Weź udział w bezpłatnym Kursie Trader i poznaj podejście do rynków oraz strategie tradingowe wykorzystywane przez Bartosza Zawadzkiego. Kurs Trader to 2 dni zmagań z rynkiem, 3 style tradingu, trzy strategie tradingowe oraz sesja handlu na żywo. Nie czekaj i już teraz zarejestruj się na Kurs Trader.

18:00 Psychologia tradingu, czyli najsłabszy punkt każdego tradera – Podczas webinaru omówione zostaną kwestie psychologii tradingu. Jest to jeden z głównych a przez wielu uważany za najważniejszy aspekt tradingu. Kompletnie pomijany przez osoby początkujące, a doceniany dopiero po zdobyciu przez tradera większego doświadczenia niestety często okupionego bolesnymi doświadczeniami. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Środa, 14 września

18:00 Podstawy analizy technicznej – Podczas spotkania poznasz najważniejsze pojęcia i założenia analizy technicznej oraz jej praktyczne zastosowanie w codziennej analizie wykresów na platformie HFT Trader MT4.

19:00 Kalendarz makro i inwestowanie podczas danych – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu. Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

20:00 Analiza techniczna według Japończyków – W przedostatnim seminarium internetowym pod szyldem Wakacyjnego Kursu Inwestowania dokonamy przeglądu najpopularniejszych formacji świecowych propagowanych przez japońskich traderów. Jest to doskonałe uzupełnienie klasycznej AT, o której mówiliśmy dwa tygodnie wcześniej. Jeżeli chcesz nauczyć się odróżniać formacje objęcia, od króków, wisielców i ważek to nie może Cię zabraknąć! Szkolenie prowadzi redakcja Comparic.pl. Po zakończeniu webinaru dostęp do nagrania dla wszystkich zarejestrowanych!

Czwartek, 15 września

17:00 Analiza formacji świecowych – Szkolenie ma na celu przybliżenie jednej z popularnych metod wykorzystywanych w Analizie Technicznej, jaką jest analiza formacji świecowych

18:00 TRADER 007: W świecie narzędzi tradingowych Supreme – W każdy czwartek o godz. 18:00 zespół Admiral Markets przedstawi najważniejsze funkcje dodatku Supreme. Cykl ten składa się z 7 spotkań, podczas których Eksperci skupią się zarówno na aspekcie konfiguracyjnym poszczególnych narzędzi jak i na praktycznym ich wykorzystaniu. Każde spotkanie zakończy się sesją pytań i odpowiedzi. Jeśli poważnie podchodzisz do tradingu, nie może Cię zabraknąć na tych szkoleniach.

Piątek, 16 września

17:00 Market Maker czy ECN? – niuanse funkcjonowania rynku FX / OTC – Podczas spotkania dowiesz się: W jakich modelach są obecnie świadczone usługi dostępu do rynków pozagiełdowych? Jakie są zalety i wady modeli MM i ECN/STP? Na co uważać i na co zwrócić uwagę przy wyborze brokera Forex?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here