Naga Marketsżródło: www.fotolia.com
żródło: www.fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic.pl oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych. W bieżącym tygodniu (8-12 sierpnia) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

Bieżącą listę można śledzić również w aplikacji mobilnej Comparic.pl lub w kalendarzu bezpośrednio dostępnym na portalu – zobacz.


Poniedziałek, 15 sierpnia

20:00, Piramidowanie pozycji – Nasz redakcyjny kolega, Łukasz Nowacki przybliży uczestnikom szkolenia różne style piramidowania pozycji. Podczas spotkania omówiony zostanie wpływ tej metody zarządzania gotówką na stan naszego depozytu oraz pokazane zostaną wady i zalety takiego podejścia. Po zakończonym seminarium, uczestnik będzie posiadał wiedzę na temat bezpiecznych sposobów piramidowania pozycji, pozna metodę piramidowania blokowego oraz dowie się czym różni się piramidowanie od tak zwanego uśredniania strat.

Wtorek, 16 sierpnia

18:00, Tajniki ustawiania zleceń Stop Loss – Zlecenia stop loss chronią depozyt tradera przed nadmiernymi stratami, a odpowiednio użyte pozwolą maksymalizować zyski. Webinar pozwoli na poznanie najpopularniejszych metod wyznaczania poziomu zlecenia zabezpieczającego. Prowadzący omówi wady i zalety każdej z nich, a także pokaże na przykładach wskaźnik pozwalający na logiczne i bezstronne umiejscowienie stop loss.

Środa, 17 sierpnia

18:00, Podstawy analizy fundamentalnej – Co tak na prawdę rusza rynkami i dlaczego to takie ważne? Analiza fundamentów pozwoli na lepsze zorientowanie się w bieżącej sytuacji makroekonomicznej a także ułatwi rozpoznanie oraz prognozę przyszłych trendów rynkowych.

19:00, Rynek Forex od podstaw – Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Krzysztof Wiwatowski przybliży czym jest rynek walutowy i jak rozpocząć handel walutami.

20:00, Magiczne 5%, czyli o zarządzaniu kapitałem i ryzykiem – Czwarte spotkanie webinarowe będące częścią cyklu Wakacyjny Kurs Inwestowania, gdzie uTrader razem z Comparic.pl wprowadza Państwa w świat opcji binarnych. W trakcie webinaru rozmawiać będziemy o zarządzaniu kapitałem i dlaczego warto nie ryzykować więcej niż 5% na jedną transakcję. Omówimy to dokładnie na przykładach udowadniając, że MM to jeden z najistotniejszych elementów arsenału zarabiającego tradera.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here