Naga MarketsFortuna Billa Gatesa od lat rozbudzała wyobraźnię przedsiębiorców. Twórca Microsoftu od lat dzierży tytuł najzamożniejszego, żyjącego człowieka na ziemi. Jego majątek wyceniany jest na około 89,7 mld USD. Dzięki ciągłemu rozwojowi Amazon Gates przez chwilę stał się numerem dwa


Tymczasem w Waszyngtonie problemy nie opuszczają Donalda Trumpa. Najważniejszą informacją dla inwestorów jest klęska jednego z sztandarowych haseł nowego prezydenta – usunięcie Obamacare z amerykańskiej legislacji.

Wynik głosowania jakie miało miejsce w Kongresie z pewnością nie zadowolił Trumpa. Nóż w plecy wbił jeden z Republikanów – były kandydat na prezydenta w 2008 roku, John McCain. Rynek szybko zareagował na porażkę obozu Trumpa otwierając się lukami spadkowymi:

Tymczasem dolar znalazł się na wyraźnym wsparciu. Tak przynajmniej widzi sytuację indeksu dolara Dawid Kowalski, trader z Polski, obecny na eToro pod nickiem @4exPirate. Dawid jest z pewnością jednym z najlepszych traderów z jakimi miałem do czynienia:

Gratulacje Jeff! 

Ten tydzień z pewnością należał do udanych dla Jeffa Bezosa. CEO Amazonu przez chwilę stał się najbogatszym człowiekiem na ziemii, spychając z tego zaszczytnego miejsca twórcę Microsoftu, Billa Gatesa.

Handluj akcjami amerykańskich spółek dzięki eToro

Większość majątku Bezosa stanowią akcje AMZN. W momencie gdy rynek otworzył się wyraźną luką wzrostową, wartość netto prezesa Amazonu poszybowała w górę. Analitycy są pewni, że przez około 3,5 godziny majątek Jeffa przekraczał astronomiczną kwotę 90 miliardów dolarów. Po czasie, na wykresie spółki zaczęły królować byki spychając Bezosa z miejsca lidera. 

Kryptoturbulencje

Bezos gdyby chciał mógłby kupić wszystkie, lub zdecydowaną większość wszystkich kryptowalut pozostających w obrocie. Dziś wartość tego rynku utrzymuje się na w miare stabilnym poziomie 90 mld USD.

Jeśli jednak ktoś myśli o kupnie tak dużej ilości kryptowalut, dobrym pomysłem jest wstrzymanie się z zakupem do przyszłego tygodnia. Już 1 sierpnia odbędzie się kolejna aktualizacja BTC i tak na prawdę nikt nie wie czego po niej można oczekiwać. Czy Bitcoin zyska? Straci? A może jego wycena pozostanie na względnie tym samym poziomie? We wszystkich tych przypadkach zwróćcie uwagę na czas potrzebny do przeprowadzenia transakcji ponieważ oczekuje się pewnych opóźnień!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here