Naga MarketsNajnowszy MetaTrader5 w wersji Web wygląda niemal identycznie jak wersja desktopowa. |źródło: www.metaquotes.net
Najnowszy MetaTrader5 w wersji Web wygląda niemal identycznie jak wersja desktopowa. |źródło: www.metaquotes.net

Jak można było się spodziewać, najnowsza platforma transakcyjna zespołu programistów MetaQuotes po licznych usprawnieniach zostaje wprowadzona w okna naszych przeglądarek. Zaczynają się betatesty najnowszego MetaTradera5 w wersji Web.


Rozwiązanie Web znamy również ze starszej wersji MetaTradera4, którą posiadają w ofercie niemal wszyscy więksi brokerzy. Wersja przeglądarkowa popularnej platformy transakcyjnej jest o tyle wygodna, że działa na wszystkich dostępnych wersjach systemu Windows, Linkus czy Mac i przede wszystkim – nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości podróżowania z własnym laptopem, lub używają przeważnie komputerów ogólnodostępnych takich jak te w miejscach pracy czy choćby bibliotekach.

O najnowszych rozwiązaniach wprowadzonych w MetaTrader5 już pisaliśmy. Zapowiedzi programistów jak zwykle są niezwykle optymistyczne – przeglądarkowa wersja platformy ma być jeszcze szybsza, bardziej niezawodna i znacznie bardziej rozbudowana niż poprzedni MetaTrader.

Najnowsza wersja Web już oferuje możliwość hedgingu pozycji, 30 różnych indykatorów wspomagających handel oraz 24 narzędzia analityczne pozwalające na swobodny trading. Z otwartych testów nowej przeglądarki można skorzystać na stronie MetaQuotes.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here