Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Best Buy Co.

Spółka Best Buy Co. notowana na NYSE (ticker BBY) przedstawiła świetne dane kwartalne. Zysk na akcję EPS wyniósł 0,69$ (wobec prognozy 0,63$). Kwartalny dochód to 8,94 mld dolarów wobec prognozy 8,66 mld dolarów.

Wydawałoby się, że po dobrych danych akcje spółki będą dynamicznie zyskiwały na wartości. Tak się jednak nie stało. Akcje Best Buy przeszły we wtorek największy spadek od ponad roku po tym jak CEO firmy Hubert Joly na konferencji prasowej ostrzegł inwestorów, że ostatnie wzrosty sprzedaży nie utrzymają się w przyszłości. Spowodowało to strach inwestorów czy Amazon Inc. nie zagrozi biznesowi firmy Best Buy.

Sytuacja na wykresie Best Buy Co.

W minionym tygodniu akcje spółki osiągnęły historyczne maksimum. Prawdopodobnie obserwujemy przykład zachowania inwestorów zgodnego ze sloganem „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”. Dopóki wsparcie na poziomie 53$ nie jest zagrożone obowiązuje tutaj trend wzrostowy, a wtorkowy spadek ceny akcji być może będzie odrabiany podczas kolejnych sesji.

Niepokoić może duży wolumen świecy spadkowej. Jednak, jeżeli spadki nie przełamią poziomu 53$ może być to jedynie sygnał, że duży inwestor opócił spółkę, ale nie musi to załamać obecnego trendu.

Wykres BBY dla H4
Wykres BBY dla H4
Wykres BBY dla W1
Wykres BBY dla W1

Powyższy wykres pochodzi z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here