Naga MarketsCzy tegoroczną bessę na rynku akcji można było przewidzieć? Jakie były ku temu przesłanki już w styczniu 2018 roku? Ne to i wiele innych pytań w audycji Michała Stanka z QValue – “Inwestowanie (z) głową”, odpowiedział Tomasz Tarczyński – prezes zarządu Opoka TFI. Inwestowanie (z) głową to program, w którym poruszane są tematy różnych klas aktywów, funduszy inwestycyjnych i ich możliwości, podejścia do inwestowania, strategii inwestycyjnych oraz poruszane są kwestie związane z przewagą funduszy nad czystym inwestowaniem.

Opoka TFI: Bessa kończy się recesją

Uważamy, że bessa zaczęła się na większości światowych rynków w styczniu 2018 roku. W związku z tym krach marca 2020 roku traktujemy jako końcowy epizod tej bessy, a nie jej początek czy też jakiś chwilowy krach, który wziął się nie wiadomo skąd – oświadczył Tomasz Tarczyński.

Na poparcie swojej tezy, ekspert przedstawił w programie kilka argumentów i dowodów. Zapraszamy do obejrzenia audycji!

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here