Naga Markets
ethereum-bessa
Źródło: unplash.com/@mana5280

Choć wiele firm z branży kryptowalut mocno ucierpiało w trwającej bessie, dobrze prosperujące przedsiębiorstwa wykorzystują tę okazję, by zwiększyć swoją konkurencyjność. Andy Long z White Rock to kolejna osoba, która w bessie widzi idealny moment na fuzję i przejęcia. Z podobnego założenia wyszedł w ostatnim czasie Sam Bankman-Fried z platformy wirtualnych walut FTX, a także prezes Binance – Changpeng Zhao, który zamiast zwalniać, postanowił rekrutować nowe talenty. 

  • Podczas gdy niektóre firmy z branży kryptowalut poległy podczas bessy, inne wykorzystują tę okazję do zwiększenia swojej konkurencyjności
  • O tym, że rynek niedźwiedzia to idealny moment na fuzje i przejęcia opowiedział niedawno dyrektor generalny White Rock – Andy Long 
  • Do grona przedsiębiorstw, które zwiększyły swoje wysiłki w trakcie krypto zimy zaliczyć możemy m.in. platformy tj. FTX i Binance
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakąkolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, sieci kantorów umożliwiającej wymianę ponad 460 kryptowalut

Bessa na rynku idealnym czasem na fuzje i przejęcia

Mimo iż wiele firm skoncentrowanych na krypto aktywach boleśnie odczuło skutki rynku niedźwiedziego, inne postanowiły skorzystać z nadarzającej się okazji, by zwiększyć swoją dominację. Według dyrektora generalnego White Rock bessa to idealny moment na ekspansję poprzez fuzje i przejęcia w sektorze wydobycia wirtualnych walut.W rozmowie z mediami podkreślił on, iż przedsiębiorstwa skutecznie zarządzające swoimi bilansami są w dobrej formie nawet wówczas, gdy wokół panuje kryptowalutowa zima. Odniósł się on tutaj w szczególności do branży wydobywczej, zauważając, że dobrze przygotowane projekty przetrwają wszystkie zawirowania, a co więcej będą umiały je wykorzystać, by w późniejszym czasie generować zyski podczas hossy.

,,Bessa stanowiła wyzwania dla górników, którzy lewarowali się na szczycie rynku, jednak sektor był tu już wcześniej, a dobrze dokapitalizowani i wydajni górnicy poradzą sobie ze wszystkim’’ – zaakcentował. 

Zdaniem Andy’ego Longa obecne warunki na rynku są idealne do przeprowadzania fuzji i przejęć oraz działań konsolidacyjnych w sektorze wydobywczym. 

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Krypto zima okazją dla giełd kryptowalutowych

Podczas gdy wiele platform musiało zredukować liczbę swoich pracowników ze względu na niesprzyjające warunki rynkowe, te dobrze przygotowane do takich okoliczności zwiększają swoją ekspansję. O swoich planach związanych z szukaniem nowych talentów w trakcie bessy opowiadał jakiś czas temu Changpeng Zhao, podkreślając, że wcześniej Binance był oszczędny w środkach, aby móc wykorzystać właśnie takie okazje.

Do grona firm, które czynią postępy w trakcie krypto zimy, należy również platforma instrumentów pochodnych FTX. Jej dyrektor generalny wydał na ratowanie innych firm z branży wirtualnych walut aż 1 mld dol. Udzielił on pomocy finansowej dla BlockFi, a także Voyager Digital. Nabył w trakcie bessy również dwie firmy związane z krypto aktywami. 

NED

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułIce Code Games: Hard West 2 jest już dostępna w pełnej wersji na PC
Następny artykułZłoty pod wpływem sytuacji na światowych rynkach
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here