Naga MarketsGPW sesja z dzwonkiemJeżeli spojrzeć na ostatni rok to relatywnie polska giełda jest znacznie słabsza od swoich zachodnich odpowiedników twierdzi Maciej Leściorz i Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 30 sierpnia 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na polską giełdę. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Dopiero początek spadków na WIG20?

Zdaniem Łukasza Wardyna jeśli WIG20 nie wróci powyżej poziomu 2080 – 2100 punktów to każde podbicie jest jedynie korektą przed kolejnym impulsem spadkowym. Brak odreagowań może sugerować, że jest to dopiero początek bessy.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Warszawska giełda i WIG20, który stracił przez ostatni miesiąc jakieś 10 procent. Co prawda amerykański SP500, brytyjski FTSE, niemiecki DAX straciły w tym czasie około 5 procent. Róznica między nami, a Niemcami jest taka, że nasza gospodarka ciągle ładnie się rozwija, a niemiecka złapała zadyszki. Mimo to WIG20 wypada gorzej niż DAX – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here