Naga MarketsBernie Sanders zawiesza kampanię prezydencką, tym samym de facto nominując Joe Bidena jako kandydata Partii Demokratycznej na listopadowe wybory prezydenckie w USA. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Joe Biden jedynym kandydatem Demokratów na urząd prezydenta USA

Jednocześnie Sanders podkreśla, że będzie współpracować z Bidenem by „obalić Trumpa”. Jednak Sanders nadal będzie walczył o głosy delegatów, by Partia Demokratyczna skierowała się w stronę jego antykorporacyjnej agendy.

Biden zapowiedział, że pomysły Sandersa zostaną włączone do jego działalności jako Prezydenta – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here