Naga MarketsNa łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie Benefit Systems oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Poznaj 10 spółek, które zdaniem współzałożyciela Squaber.com są dobre do kupna w lutym 2020 roku. Poza okazjami, kilka firm, które wygenerowało ostrzeżenia o spadkach! Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Benefit Systems na psychologicznym oporze cenowym

Benefit Systems to spółka, która nie wygenerowała jeszcze alertu ostrzegawczego, ale znajduje się na bardzo ważnym oporze ok. 1000 zł, będący również psychologicznym poziomem. Jednocześnie patrząc na metodę strategii trendowej sygnał do kupna był na 792 zł i na ten moment SL znajduje się na 928 zł. Jeżeli ktoś posiada ich akcje to spadek poniżej SL będzie dobrym momentem, żeby upłynnić aktywa. Kupujący zamknęli lukę cenową i jest duże ryzyko korekty w oczekiwaniu na kolejne wyniki – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here