Naga MarketsBenefit Systems kupił startup odpowiedzialny za aplikację mobilną FocuslyWarszawa, 03.11.2021 (ISBnews) – Benefit Systems kupił 100% udziałów w startupie Focusly, należącym do grupy technologicznej Daftcode, podała spółka. Celem jest pozyskanie know-how w segmencie mental health oraz wzmocnienie programu MultiLife aplikacją mobilną, wspierającą kondycję psychiczną pracowników.

Focusly to aplikacja do nauki relaksacji, praktyki medytacji i mindfulness, działająca w modelu abonamentowym, która od kilku miesięcy jest intensywnie rozwijana przez Daftcode z myślą głównie o polskojęzycznych użytkownikach. Aplikacja posiada bogatą bibliotekę treści eksperckich oraz ćwiczeń oddechowych, za które odpowiedzialni są certyfikowani eksperci z różnych nurtów medytacji i mindfulness oraz psycholodzy, podano.“Focusly to nowoczesna, niezwykle intuicyjna, a przede wszystkim bogata w treści i funkcjonalności aplikacja mobilna, której dużym atutem jest także możliwość odpowiedniego skalowania w najbliższych latach. Inwestycja w Focusly to kolejny krok w rozwoju oferty programu MultiLife, który kompleksowo dba o potrzeby pracowników, zarówno w obszarze zdrowia fizycznego, w tym odpowiednio dobranych aktywności życiowych, jak i kondycji psychicznej. Widzimy, że od ubiegłego roku znacząco wzrosło zapotrzebowanie na usługi mental health, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli oferować pracodawcom i ich pracownikom tak atrakcyjne rozwiązanie jak Focusly” – powiedział członek zarządu Benefit Systems, odpowiedzialny za finanse grupy kapitałowej Bartosz Józefiak, cytowany w komunikacie.

Benefit Systems zakupił 100% udziałów w spółce Focusly, która powstała z wydzielenia projektu z grupy technologicznej Daftcode. Inwestycja oznacza pozyskanie aplikacji, treści wraz z prawami autorskimi, w tym licencjami i sublicencjami, a także know how i doświadczonego zespołu, tworzącego Focusly. Aplikacja będzie dostępna m.in. w modelu abonamentowym w programie MultiLife.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

(ISBnews)Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here