Naga MarketsGrupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki.

benefit

Podczas czwartkowej sesji spółka poinformowała o wynikach sprzedaży kart sportowych. Z raportu wynika, że ich liczba wyniosła 1,336 mln na koniec III kwartału wobec 1,104 mln kart rok wcześniej. (w tym 1 046,5 tys. szt. w Polsce oraz 289,6 tys. szt. na rynkach zagranicznych). Licząc okres ostatnich 12 miesięcy, wzrost sprzedaży kart wynosi w Polsce 129,3 tysiąca, a za granicą 102,6 tysięcy sztuk. Oznacza to, że sprzedaż w kraju wzrosła w tym czasie o ponad 14%, a po za Polską o niemal 55%. Notowania spółki specjalnie nie reagowały na podane wyniki i cały czas trwają łagodne spadki przy niskich obrotach. Szerszy trend jest spadkowy, jednak kurs rośnie od połowy maja i niebawem cena powinna testować poziom poprzedniego wierzchołka.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Echo Investment to największa, wyrosła w Polsce, firma deweloperska.

echo

Wczoraj spółka opublikowała raport z wynikami sprzedażowymi za trzeci kwartał. W tym okresie firma podpisała 295 przedwstępnych umów sprzedaży mieszkań w porównaniu do 163 przed rokiem. Deweloper przekazał klientom w tym czasie 515 mieszkań wobec 228 rok wcześniej. W samym wrześniu zawartych zostało 128 przedwstępnych umów w porównaniu do 64 umów zawartych we wrześniu 2018 roku, a przekazanych zostało 361 mieszkań wobec 51 mieszkań rok wcześniej. Także dobrze wyglądają wyniki od stycznia, kiedy spółka sprzedała już 937 mieszkań wobec 716 rok wcześniej oraz przekazała klientom 592 mieszkania w porównaniu do 405 mieszkań przekazanych rok temu. Na wykresie od połowy września mamy płaska korektę przy znikomych obrotach. Jest to pozytywna sytuacja, że pomimo solidnych wzrostów od początku roku, nie pojawia się silniejsza rekcja podażowa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here