Naga MarketsGościem czwartkowej Rozmowy Dnia w Comparic24.TV był dr Łukasz Zgiep, COO Beesfund, platformy crowdfundingowej, za pomocą której Wiśle Kraków udało się zebrać 4 miliony od inwestorów w przeciągu jednej doby. Zgiep specjalizuje się w modelach biznesowych collaborative economy oraz technologii blockchain.


Akcje Wisły Kraków wzięte na tapetę podczas rozmowy z dyrektorem Beesfund

9 tysięcy inwestorów, 4 miliony złotych i niespełna 24 godziny. Wartości te niezaprzeczalnie robią wrażenie, szczególnie, że chodzi o klub z polskiej Ekstraklasy i pierwszą tego typu akcję finansowania społecznościowego (crowdfundingu). W efekcie kibicie przejęli około 5% akcji Wisły Kraków znajdującej się w poważnych problemach finansowych.

„Kolejnym krokiem, jaki podjęliśmy jest emisja equity crowdfundingowa, która da nam więcej czasu na odpowiednią reorganizację klubu. Sympatycy Białej Gwiazdy mają 14 dni na nabycie akcji na platformie Beesfund, co pozwoli na podwyższenie kapitału spółki o 4 000 000 zł” – informowała Wisła w zeszłym tygodniu. Dyrektor platformy Beesfund był natomiast gościem Comparic24.TV:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here