Naga Markets

Tegoroczny Bitcoin Pizza Day wypada w przedostatni poniedziałek maja. Dlatego właśnie tego dnia Polskie Stowarzyszenie Bitcoin organizuje w warszawskim Hackerspace kolejne spotkanie z serii Beer & Bitcoin.

Na najbliższym wydarzeniu, które zwyczajowo rozpoczynamy o godz. 18.00 wystąpią Krzysztof Bochenek i Jacek Studziński z Adshares, Rafał Kiełbus z OOAM oraz Radosław Radoń z Quark – Nowy Targ. Tym razem prelekcje rozpoczną się o godz. 19.00.Zwyczajowo, pomiędzy wykładami, organizatorzy zaplanowali czas na pytania do prelegentów, networking oraz integrację. Wszystko w niezobowiązującej i luźnej atmosferze w akompaniamencie świetnej pizzy, piwa kraftowego, rzemieślniczego i regionalnego.

Agenda Beer & Bitcoin #41:

18.00 Otwarcie drzwi do Hackersapce
19.00 Wprowadzenie – Stanisław Wołoch, Quark
19.15 Rafał Kiełbus, OOAM
19.45 Q&A + piwo + pizza
20.15 Krzysztof Bochenek i Jacek Studziński, Adshares
20.45 Q&A + piwo + pizza
21.15 Radosław Radoń, Quark – Nowy Targ
21.45 Q&A + piwo + pizza + networking

Cykl spotkań edukacyjnych Beer & Bitcoin trwa już 8 lat. Historię tego eventu piszą nie tylko najlepsi prelegenci i przedstawiciele polskiej branży krypto, ale również setki uczestników – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów technologii blockchain i Bitcoin.

Patronem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Bitcoin oraz portal Comparic.pl. Pizzę i piwo – nieodłączne dodatki do każdego spotkania Beer & Bitcoin – zasponsoruje Quark, sieć stacjonarnych kantorów wymiany kryptowalut.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułTether zamierza inwestować w Bitcoina (BTC)
Następny artykułKurs EUR/USD testuje wsparcie 1,08. Dolar kontynuuje odbicie
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.