Naga MarketsBee SimulatorBee Simulator – najbardziej obiecująca produkcja VARSAV Game Studios, otrzymała nominację do jednej z najważniejszych nagród w Europie, przyznawanej na międzynarodowym wydarzeniu branżowym – Game Connection Europe 2018 Development Awards. Symulator pszczoły warszawskiego studia zyskuje coraz większą rzeszę fanów – gra została doskonale przyjęta przez odwiedzających tegoroczne targi Gamescom i PAX. Zakończenie produkcji planowane jest w pierwszym kwartale 2019 roku.


 „Game Connection Europe 2018 Development Awards to bardzo znane wydarzenie w branży, na którym nagradzane są najbardziej kreatywne i oryginalne projekty. Już sama nominacja do nagrody niezwykle nas cieszy i jest kolejnym potwierdzeniem, że Bee Simulator, którego scenariusz opiera się na życiu i zachowaniu pszczół, ma potencjał, by stać się hitem. Co ważne, nasz projekt jest jedynym projektem z Polski, który bierze udział w konkursie” – informuje Łukasz Rosiński, wiceprezes VARSAV Game Studios.

Te artykuły również Cię zainteresują
Symulator pszczoły realizowany jest od kwietnia ubiegłego roku przez 20-osobowy zespół produkcyjny VGS, we współpracy ze specjalistami z branży pszczelarskiej. Gra – z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby – dedykowana jest rodzinom z dziećmi. Zwiastun Bee Simulatora spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem – już w pierwszym miesiącu liczba jego odsłon na różnych kanałach przekroczyła 2 mln wyświetleń. W prasie ukazało się ok. 900 artykułów na temat samej gry.

„Symulatorem pszczoły chcemy kształtować świadomość naszej marki, jako studio wyspecjalizowane w kreatywnym łączeniu gier akcji z symulatorami oraz światem zwierząt – to nasz absolutny wyróżnik na tle innych studiów gamingowych w Polsce. Mam nadzieję, że oryginalny temat naszej gry oraz unikatowa grafika, sprawią że kapituła konkursu doceni naszą pracę, a gracze otrzymają fascynującą propozycję spędzenia czasu w gronie najbliższych. Powalczymy też o nagrodę publiczności” – dodaje Łukasz Rosiński.

Spółka jest w końcowej fazie produkcji Bee Simulatora. Premiera tytułu planowana jest jednocześnie na komputery osobiste PC i przynajmniej jedną konsolę. Łączny koszt produkcji gry ma wynieść ok. 2 mln zł. Studio zastrzega jednak, że przy zadowalającej sprzedaży rozważy jego zwiększenie, poprzez stworzenie płatnych dodatków do gry lub jej uaktualnienia. Zakończenie produkcji Bee Simulator planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r. VGS nie zdecydowało jeszcze, kto będzie wydawcą gry.

Zobacz także: The Farm51 rozpoczyna „III Wojnę” od falstartu. Akcje i tak zyskują 30%

Finałowa Gala Game Connection Europe 2018 Development Awards odbędzie 24 października w Paryżu. Już teraz, na facebookowym profilu konkursu, trwa głosowanie na najlepszy – zdaniem publiczności – projekt. Twórcy Bee Simulatora mają realne szanse na wygranie nagrody publiczności. Dlatego też zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wsparcia tego polskiego projektu. Swoje głosy możecie oddawać do dziś, do północy. Jedyne co trzeba zrobić to zalajkować zdjęcie znajdujące się pod linkiem: https://www.facebook.com/gce18devawards/photos/a.2157140647649574/2157140607649578/?type=3&theater

O spółce

VARSAV Game Studios SA (do września VARSAV VR) koncentruje swoją działalność w obszarze produkcji gier komputerowych oraz aplikacji. Zespół developerski studia VGS tworzą utalentowani specjaliści z doświadczeniem zdobytym w znanych, polskich studiach developerskich. Spółka świadczy także usługi IT dla podmiotów zewnętrznych oraz tworzy zaplecze technologiczno – biznesowe dla projektów z branży nowych technologii. Ponadto prowadzi działalność polegającą na udzielaniu wsparcia merytorycznego, technologicznego lub finansowego projektów dla podmiotów z branży gier komputerowych, m.in. poprzez wyspecjalizowany portal crowdfundingowy.

Warto równocześnie zwrócić uwagę, iż za sprawą Bee Simulatora w samym tylko październiku akcje varsav games wzrosły o ponad 100%.

varsav gamesConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBank Kanady podniesienie stopy o 16:00? Prognozy dużych graczy
Następny artykułKomentarz giełdowy – niepokojące sygnały z raportów wyników
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here