Naga MarketsNZD/CAD

NZDCAD-ECNDaily

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Sprawdź jak pogodzić pracę z tradingiem[/pullquote]

Sytuacja techniczna: W piątek na parze NZD/CAD doszło do przełamania dwóch istotnych poziomów znajdujących się w okolicach 0,88 oraz 0,87. Z kolei dzisiaj od rana trwa korekta wzrostowa, co nie jest niczym nadzwyczajnym po tak silnym ruchu. Obecnie wspomniany poziom 0,87 powinien pełnić rolę oporu. Natomiast najbliższy poziom wsparcia znajduje się w pobliżu 0,86.

Ostatnie odbicie cen ropy naftowej i to pomimo braku porozumienia ws. zamrożenia produkcji na ostatnim spotkaniu w Katarze wspiera aprecjację dolara kanadyjskiego. Niemniej jednak trudno oczekiwać bardzo dużego ruchu wzrostowego na tym surowcu energetycznym, gdyż wciąż jest go bardzo dużo na rynku, co stanowi duży czynnik ryzyka dla silniejszego umocnienia waluty kanadyjskiej. Jednak  w krótkim terminie dalsze zyskiwanie na wartości  dolara kanadyjskiego jest bardzo prawdopodobne.

EUR/AUD

EURAUD-ECNDaily

W miniony tygodniu para EUR/AUD przełamała poziom w okolicach 1,46. Przełamanie tego poziomu tego poziomu otwiera drogę w stronę dołków z grudnia oraz czerwca ub.r. w pobliżu 1,44. Z kolei od minionego czwartku trwa korekta, która powinna zakończyć się w okolicach wspomnianego obszaru 1,46. Ponadto na wykresie dziennym widać tworzenie się formacji pin bar. Ostatnie odbicie na rynku surowców wspiera aprecjację dolara australijskiego. Natomiast euro pozostaje relatywnie słabe ze względu na politykę Europejskiego Banku Centralnego.

Już w najbliższą środę zapraszamy na Live Trading, na którym przedstawimy jak inwestować na rynku FX w dłuższym horyzoncie czasowym. Na spotkaniach dokładnie zostanie omówione gdzie otwierać pozycję, kiedy ją zamknąć oraz ile czasu potrzebujesz poświecić na skuteczny trading. Już teraz zapisz się na „Trading – Twój Drugi Etat„Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here