Naga MarketsDowcip czy rewolucja? Entuzjaści blockchain zmieniają nazwę historycznej ulicy ‘Beacon Street’ na ‘Blockchain Street’ w Bostonie. Wydarzenie poprzedzi ‘Boston Blockchain Week’, lokalne święto społeczności. Aby upamiętnić zmianę, na rogu ulic Treamont i Beacon stanie tabliczka z napisem BLOCKCHAIN STREET.


“Boston jest najlepszym miejscem, posiadamy wiedzę technologiczną i największą sieć uczelni i szkół, aby zasilać projekty świeżym talentem” – mówił John Hargrave, wydawca Bitcoin Market Journal.

Beacon Street stanie się miejscem narodzin bostońskiej sceny blockchain, to także historycznie ważne miejsce dla amerykanów, bowiem niedaleko przy Granary Ground znajduje się miejsce spoczynku Johna Hancocka, Samuela Adamsa i Paula Reverego (ofiary wojny o niepodległość USA).

Aby pokazać jak żywy jest temat innowacji w Bostonie, odbędzie się ‘Boston Blockchain Week’, cykl wydarzeń od 23 do 27 kwietnia, który gromadzi założycieli, badaczy, studentów i inwestorów aby uczyć o kryptowalutach.

Zobacz też: Brazylijscy studenci będą uczyć się o kryptowalutach

“Blockchain to kolejna wielka fala. Niektórzy nazywają to Internet 3.0 lub Internet of Value.” – powiedział Henry Moodie, dyrektor generalny BlockchainXperts, firmy zajmującej się szkoleniami blockchain.

“To jest jak dołek boomu dotcomów z lat 90, ale porusza się jeszcze szybciej” – dodał Hargrave.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWikiLeaks nawołuje do bojkotu Coinbase
Następny artykułBanki wciąż zyskują na tradingu
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here