Kolekcja Bored Ape Yacht Club (BAYC) znajdująca się pod skrzydłami firmy Yuga Labs nawiązała współpracę z kultowym magazynem – Rolling Stone. W ramach tego partnerstwa fani będą mogli nabyć specjalnie przygotowane cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie zapisane w formie tokenów niewymienialnych (NFT). To już druga współpraca między tymi ‘’podmiotami’’ w ciągu roku.
- BAYC po raz kolejny wyda NFT we współpracy z magazynem Rolling Stone
- Nowe partnerstwo obejmie uruchomienie jednego tokena BAYC i jednego Mutant Ape Yacht Club (MAYC)
- Inwestuj w kryptowaluty w formie CFD razem z brokerem Plus500
BAYC wyda kolejne NFT wraz z Rolling Stone
Znana marka związana z tokenami niewymienialnymi ujawniła swoje drugie partnerstwo z magazynem Rolling Stone. W listopadzie 2021 r. miesięcznik koncentrujący się na kulturze, muzyce i polityce połączył siły z BAYC, wydając i licytując dwie okładki cyfrowych magazynów. Dodatkowo wypuścił on wówczas 2 500 fizycznych papierowych zinów (małych niezależnych publikacji) z Bored Ape na stronie głównej.
Kilka dni temu kolekcja cyfrowych małp przynależna do Yuga Labs poinformowała o kolejnym wspólnym przedsięwzięciu. Tym razem wraz z Rolling Stone wyda 2 NFT – jeden powiązany z BAYC, a drugi z MAYC.
Gm apes – we’re stoked for the first night of ApeFest. To kick things off, we’re excited to announce that we’ve teamed up with @RollingStone again for two 1/1 NFTs (one BAYC and one MAYC). pic.twitter.com/MYlEGt954h
— Bored Ape Yacht Club (@BoredApeYC) June 20, 2022
Sprzedaż tych przedmiotów kolekcjonerskich została uruchomiona 22 czerwca br. Idzie ona w parze ze sprzedażą innych wirtualnych dzieł sztuki.
W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!
CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY
77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Cyfrowe małpy zawojowały przestrzeń tokenów niewymienialnych
Kolekcja BAYC jest jednym z najbardziej wpływowych projektów skoncentrowanych na NFT. Tokeny zapisane w takiej formie są niepowtarzalne – to z kolei czyni je wyjątkowymi i cennymi dla kolekcjonerów.
Marka ta ma za sobą szereg partnerstw ze znanymi osobowościami. Wśród nich znajduje się piosenkarz Justin Biber, który zakupił cyfrową małpę na niebieskim tle ze łzami w oczach za 500 Etherów (ETH). W momencie dokonania tej transakcji była ona warta 1,3 mln dol. Jakiś czas później artysta ten nabył kolejny token z tej kolekcji za 470 tys. dol. w ETH.
W marcu br. na podobny ruch zdecydowała się również Madonna, kupując BAYC za 564 tys. dol. w ETH. Nabycie NFT przez ikonę popu wywołało spory szum wśród jej fanów. Podczas gdy niektórzy pochwalali tę inwestycję, inni skierowali w jej stronę słowa krytyki.
Autor poleca również:
- 90% ankietowanych planuje kupić kryptowaluty w 2022 r., donosi Bank Of America
- Bitcoin realizuje “odbicie zdechłego kota”, twierdzi Paul Krugman
- Ethereum w kierunku 300 dol. Formacja RGR na wykresie ETH