Naga MarketsSpadki na rynku bawełny trwają od grudnia 2015 roku i od tego momentu po szczytach korekt poprowadzona jest spadkowa linia trendu.

Na początku lutego dynamika zniżek znacznie przyspieszyła i przełamane zostało wsparcie w okolicach 0.5958, a cena dotarła w pobliże poziomu 0.5789. Stamtąd też nastąpiły wzrosty, które zarówno wczorajszą jak i dzisiejszą sesję rozpoczęły od luk, które do teraz nie zostały domknięte.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Patrząc jednak na wczorajszą świecę widać, że byki próbowały sforsować opór przy 0.5958 jednak to się nie udało i ostatecznie zamknięcie nastąpiło pod wspomnianym poziomem podaży. Cena idealnie dotarła także do dynamicznego poziomu oporu stanowionego przez 21-dniową wykładniczą średnią kroczącą.

Dziś natomiast cena oscyluje spokojnie w okolicach oporu i jeśli nastąpiłoby zamknięcie znacznie ponad tym poziomem możliwe, że korekta wzrostowa doprowadziłaby do testu wczorajszego maksimum, a nawet wyżej, okolic linii trendu spadkowego. W przeciwnym wypadku, spadek mógłby być potwierdzeniem powrotu do aktualnej tendencji i zaprowadzić cenę do wsparcia przy 0.5789, by je ponownie przetestować.0217cotton

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here