Naga Marketsbarry silbertDyrektor generalny Grayscale, Barry Silbert, uważa, że ​​Stany Zjednoczone poprzez działania regulatorów nie mogą już zakazać bitcoina.

  • CEO Grayscale uważa, że zakazanie dziś BTC w USA nie jest możliwe.
  • Tłumaczy, że dobry stan rynku kryptowalut w USA to efekt działalności społeczności BTC.

Barry Silbert jest zdania, że w USA nie da się już zakazać bitcoina

Barry Silbert, dyrektor generalny firmy inwestycyjnej zajmującej się kryptowalutami, Grayscale Investments i Digital Currency Group, uważa, że ​​Stany Zjednoczone przekroczyły pewien punkt w kwestii regulacji BTC, w którym nie ma powrotu do zakazu kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
W rozmowie z inwestorami swojej firmy, która miała miejsce 16 lipca, powiedział on, że jest „ostrożnie optymistyczny”, jeśli chodzi o szanse poprawy przepisów w USA dot. kryptowalut.

Po raz pierwszy przekroczyliśmy punkt związany z ryzykiem dot. zakazu bitcoina – powiedział Silbert. – W DC jest wystarczające wsparcie ze strony decydentów i organów regulacyjnych dot. tego, że bitcoin ma prawo istnieć i ostatecznie nie można go zakazać – dodał.

Wszystko dzięki organizacjom społecznym

Dowiedzieliśmy się też, że że relacje rynku BTC z organami regulacyjnymi są znacznie lepsze dzięki wysiłkom podejmowanym przez różne organizacje, w tym Blockchain Association lobbujące na rzecz rynku blockchaina i kryptowalut.

– Jako branża mamy się po prostu znacznie lepiej niż kiedykolwiek [wcześniej], [zwłaszcza] z perspektywy relacji w Waszyngtonie. Edukujemy decydentów na temat korzyści płynących z tej technologii w tej klasie aktywów. Katastrofalne ryzyko związane z polityką regulacyjną, które mogło istnieć wcześniej w Waszyngtonie, jest już za nami – tłumaczył.

To jednak nie koniec dobrych wieści. Media niedawno poinformowały, że Grayscale odnotowało znaczny wzrost inwestycji w kryptowaluty w drugim kwartale 2020 r. Ten wyniósł aż 905,8 mln USD. To wzrost z 503,7 mln USD w I kwartale.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here