Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1

W swojej najnowszej rekomendacji walutowej Barclays radzi sprzedawać AUD, NZD oraz CAD, szczególnie względem USD. Dlaczego?


Przede wszystkim dla tego, że powyższe są walutami surowcowymi – uzasadnia swój wybór bank w dzisiejszej nocie do klientów. “Jesteśmy niedźwiedzio nastawieni w stosunku do AUD, NZD oraz CAD i wykorzystamy kolejne korekty do zwiększenia naszego zaangażowania po krótkiej stronie rynku.” – czytamy w rekomendacji. Nasz niedźwiedzi pogląd na te rynki umocnił się, w szczególności względem AUD/USD, po zeszłotygodniowym ruchu do kolejnych rocznych minimów – dodaje bank.

Pozostając przy tej parze walutowej, bank zdradza, że oczekuje ruchu poniżej 0,7370 który będzie sygnałem, że pierwotny scenariusz zakładający osiągnięcie przez wykres okolic 0,7100 jest poprawny.

Scenariusz Barclays zakłada, że w kolejnych tygodniach wykres AUD/USD dotrze w rejony 0,7100
Scenariusz Barclays zakłada, że w kolejnych tygodniach wykres AUD/USD dotrze w rejony 0,7100

W stosunku do NZD/USD, analitycy banku oczekują, że spadki będą kontynuowane przynajmniej do poziomu ostatnich minimów. Przebicie tych poziomów i wytworzenie kolejnych dołków otworzy drogę do 0,6400. Z kolei scenariusz dla USD/CAD zakłada przebicie pierwotnych celów banku – poziomu 1.2835 oraz podążenie w kierunku 1,3065.

n71

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here