Naga MarketsBarclays-Ross-Kingsland1

Najnowsza odsłona cyklu rekomendacji walutowych Barclays. W dzisiejszym “Trade of the week” analitycy banku przyglądają się USD/CHF, który ich zdaniem ma spory potencjał wzrostowy. Sprawdźcie jak argumentują swoje stanowisko.


Przede wszystkim wybór pary walutowej tygodnia kierowany jest zarówno z pobudek makroekonomicznych jak i czysto technicznych. Barclays przyznaje, że USD/CHF posiada obie te cechy.

Słaba kondycja szwajcarskich finansów powinna nadal wspierać postępującą deprecjację CHF z wciąż sporo za wysokich poziomów – zauważa bank. Nawet jeśli obawy związane z Grecją czy Chinami ponownie wzrosną, powinniśmy zaobserwować dalszy spadek CHF w stosunku do innych, równie bezpiecznych walut jak na przykład USD – przekonuje Barclays.

Analitycy techniczni banku również są niedźwiedzio nastawieni w stosunku do CHF względem USD czy choćby EUR. Postępujący trend wzrostowy, obecny na USD/CHF od ośmiu tygodni zmierza w kierunku wcześniejszych poziomów docelowych Barclays. Wzrost powyżej 0,9865/0,9905 powinien utwierdzić pozostałą część rynku o stabilności tego ruchu. v29

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here