Naga Markets

Zaledwie 17 kwietnia świat obiegła informacja o planach Barclays dotyczących stworzenia działu handlu kryptowalutami. Dementi w tej sprawie wystosował CEO banku. 


Gdy informowaliśmy o kryptotrading desku jaki pojawić się miał w Barclays pisaliśmy: Z informacji uzyskanych od źródeł zaznajomionych ze sprawą wynika, iż jak dotąd bank przeprowadził jedynie wstępną ocenę zainteresowania klientów krypto-tradingiem. Wygląda jednak na to, że klienci Barclays nie wyrazili odpowiednio dużego zainteresowania handlem cyfrowymi walutami.Jak wynika z wypowiedzi Jesa Staleya, brytyjski gigant bankowości nie zamierza uruchomić dedykowanej klientom platformy wymiany kryptowalut. Sprostowanie wcześniejszych doniesień nastąpiło na corocznym posiedzeniu akcjonariuszy Barclays.

Kryptowaluty to dla nas prawdziwe wyzwanie, ponieważ z jednej strony jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli nam pozostać w czołówce (…) z drugiej strony istnieje możliwość wykorzystania kryptowalut do działań, do których bank nie chce się przyłączyć – skomentował stosunek Barclays do nowej technologii Staley.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułNajciekawsze setupy dnia – 2.05.2018
Następny artykułPoznaliśmy kwietniowy raport ADP. Jak reaguje EURUSD?
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here