Naga MarketsCD Projekt 29 lipcaPodczas dzisiejszej sesji Barclays Bank wydał rekomendację, w której to odnosi się do czarnego konia polskiego indeksu – CD Projektu. W rekomendacji czytamy, że bank obniża rekomendację podmiotu do zakresu “niedoważaj” wyznaczając jednocześnie cenę docelową na poziomie 305 zł za akcję. W tym czasie też spółka tworząca gry spada o ponad 12 procent do poziomu 320 zł za akcję.

  • Analitycy brytyjskiej firma holdingowej obniżają rekomendacje spółce CD Projekt
  • Obecna rekomendacja dotyczy poziomu “niedoważaj” 
  • Jednocześnie z tym spada poziom docelowy akcji spółki z 355 do aktualnego poziomu 305 zł za akcję
  • Spółka odnotowuje dziś gigantyczne spadki – ponad 12 procent

CD Projekt z obniżaną rekomendacją oraz poziomem ceny docelowej

Dziś z rana dowiadujemy się, że brytyjski bank – Barclays Bank, obniża rekomendację najgorętszej w ostatnim czasie  spółki na GPW – CD projektu. W rekomendacji czytamy, iż obecny poziom dotyczy zakresu “niedoważaj” oraz poziomu docelowego akcji spółki na poziomie 305 zł za akcję – z wcześniejszego progu 355 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
wykres CD Projekt H4 11.12.2020
CD Projekt H4 11.12.2020

Patrząc po wykresie spółki zdaje się, że ta może wygenerować zapowiadany spadek o wiele szybciej, niż mogłoby się początkowo wydawać. Obecnie spółka znajduje się na poziomach 313 – 330 zł za akcję a zmienność na niej jest ogromna. Jeszcze do niedawna spółka spokojnie oscylowała w zakresie 400 – 460 zł za akcję dając nadzieję na atak poziomów 480 – 500 zł, tymczasem po oficjalnej dystrybucji gry Cyberpunk 2077 rynek okazał się dość nerwowo przywitać projekt Redów.

Obecnie wszystko skazuje na to, że spółka zaczyna bronić się na obecnych poziomach. Dojdzie do zakresu 310 zł lub nieco niższego zakresu 305 zł jak wskazuje bank – może istotnie dać ciekawą perspektywę powrotu do wzrostów. Warto obserwować kolejne dni handlowe na spółce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Typowa ściema przy mocnym odbiciu w górę, chcą wykosic małych graczy. A za miesiąc firma ogłosi największy przy przychód od czasu wiedzmina. Ja bym sy tam nie sugerował angolami którzy zazdroszczą nam światowego sukcesu bo im sie nie udało przejąć CD projektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here