Naga MarketsBanki sprzedają Euro, stawiając na Dolara - JP Morgan, Credit Agricole

12 listopada 2013

Duże banki inwestycyjne kontynuują sprzedaż Euro. JP Morgan uważa, że ostatnia przecena zmienia całkowicie długoterminowy obraz Eurodolara i każde odbicie powinno być wykorzystywane do sprzedawania.

Wsparcie na 1.3276 zostało obronione co może powodować krótkoterminowe odbicie do 1.3478/95 (linia trendu z D1/zniesienie 38,2%). Kolejne poziomy to 1.3548 i 1.3706.

Jest prawdopodobne, że ostatnie spadki to pierwsza fala nowego większego trendu spadkowego, który powinien dojść co najmniej do 1.2465 (76,4% z szerokiej skali). Dlatego też bank sugeruje sprzedaż w okolicach 1.3477/95 ze stop lossem powyżej 1.3548 (pivot).Banki sprzedają Euro, stawiając na Dolara - JP Morgan, Credit AgricoleCredit Agricole z kolei sprzedał 5 milionów EUR/CAD. Za pozycją stoi przekonanie o dalszym osłabieniu Euro oraz wzmocnieniu Dolara kanadyjskiego, również dzięki Stanom Zjednoczonym.

Poziomy na jakich zawierał pozycję oraz SL i TP widoczne są poniżej na wykresie:Banki sprzedają Euro, stawiając na Dolara - JP Morgan, Credit AgricoleCredit Agricole stawia również na Dolara na parze USD/JPY, gdzie ma otwartego longa od poziomu 97.64. Obecnie SL jest przesunięty na poziom wejścia.


Banki sprzedają Euro, stawiając na Dolara - JP Morgan, Credit Agricole

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here