Naga MarketsAnalityk Dave the Wave, który w 2019 roku przewidział gwałtowny spadek wartości bitcoina z 11 600 USD do 6400 USD, twierdzi, że szczyt hossy może być bliski. W nowym tweecie ostrzega swoich obserwujących, że wzrost BTC z 20 000 USD do rekordowego poziomu 57 505 USD w ciągu kilku miesięcy może się oznaczać początek końca hossy.

  • Dave the Wave twierdzi, że bańka na BTC może wkrótce pęknąć.
  • W długiej perspektywie BTC ma kosztować pół miliona USD.

Bańka na BTC wkrótce pęknie

Więcej symetrii. Pomiar Fibonacciego od miejsca, w którym cena styka się z dnem kanału, do miejsca, w którym cena spotkałaby się z górną częścią kanału, daje poprzedni szczyt jako środek – twierdzi Dave. – Kiedy parabola się poprawi, teraz lub trochę wyżej, przewiduję zniesienie 0,38 proc., jak w poprzednich hossach – dodał.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według Dave’a, Bitcoin może potencjalnie osiągnąć szczyt na poziomie 68 710,15 USD, zanim zainicjuje ogromną korektę, która wysłałaby wiodącą kryptowalutę z powrotem do poziomu 20000 USD.

Patrząc na ten wykres, można sobie wyobrazić, że w pewnym momencie BTC wróci do 20 000. Aż do obecnej ceny spędził całe 2/3 czasu w „strefie zakupów” – dodał.

Jednak w dłuższej perspektywie trader uważa, że ​​bitcoin może w końcu wspiąć się aż do 100 000 USD.

– Powiedzmy, że cena skorygowała się do 20 000 USD, a następnie wzrosła do 100 000 USD. Obecna cena w ujęciu realnym jest dokładnie w połowie drogi do tego celu. Jeśli chodzi o czas, widać również symetrię między szczytami – napisał.

Pół miliona za BTC

W zeszłym roku trader podzielił się swoją analizą długoterminowej trajektorii Bitcoina, która śledzi przeszłe ruchy cen kryptowaluty i coraz dłuższe cykle. Jego wykres pokazuje, że Bitcoin może osiągnąć pułap 500 000 USD około 2029 roku.

– Kiedy piki są “schodkowe”, spotykają się na logarytmicznej krzywej wzrostu. Z każdym kolejnym cyklem – od podstawy do szczytu – dodawany jest dodatkowy rok – tłumaczył.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty prognozy | dax index online | kurs cd projekt | dax notowania na żywo | s p 500 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here