Naga MarketsBank Pekao we współpracy z PZU wprowadził nowe ubezpieczenia podróżneBank Pekao we współpracy z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń (PZU) wprowadził do oferty nowe ubezpieczenie podróżne, które można nabyć za pośrednictwem kanałów zdalnych, podał bank. To jeden z pierwszych kroków w kierunku realizacji założeń nowej strategii do 2024 roku.

Ubezpieczenie “Bezpieczna podróż” jest dostępne dla klientów w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay. Produkt można kupić w pełni zdalnie, dla siebie i osób, z którymi klient wybiera się w podróż. Umowę można zawrzeć przed wyjazdem, nie później niż dwie godziny rozpoczęciem podróży, korzystając z komputera lub smartfona, podał bank.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Wdrożenie ubezpieczenia turystycznego ‘Bezpieczna podróż’ to jeden z pierwszych kroków w kierunku realizacji założeń nowej strategii Banku Pekao S.A. na lata 2021-2024 oraz efekt rozszerzenia współpracy w ramach Grupy PZU. Ambicją banku jest rozwój oferty ubezpieczeń tzw. stand alone w kanałach zdalnych. Widzimy wzrost liczby klientów, korzystających z bankowości mobilnej, dlatego udostępniliśmy w Pekao24 oraz aplikacji PeoPay nasz pierwszy produkt ubezpieczeniowy” – powiedział wiceprezes Banku Pekao Wojciech Werochowski, cytowany w komunikacie.

Nowe ubezpieczenie podróżne to gwarancja ochrony podczas zorganizowanej wycieczki po Polsce lub w trakcie podróży zagranicznej na własną rękę, bądź z biurem podróży. Ubezpieczenie jest dostępne w kilku wariantach. Klient może też dopasować zakresu i sumy ubezpieczenia w wariancie edytowalnym. Oferta obejmuje m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia i assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym. Można też rozszerzyć ochronę o dodatkowe opcje, np. ubezpieczyć bagaż podróżny, assistance komunikacyjne, Pakiet Sport bądź dokupić ubezpieczenie na wypadek rezygnacji albo skrócenia zorganizowanej imprezy turystycznej. Jeśli podróż zagraniczna trwa nie dłużej niż 30 dni, PZU SA zapewnia ochronę na wypadek nagłego zachorowania na COVID-19, podano także.

Bank Pekao jest częścią grupy PZU – największej grupy finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Aktywa razem banku wyniosły 233 mld zł na koniec 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: analiza giełdowa | neuca akcje | echo investment akcje | kurs orange | eur usd | wykres cen bitcoina | euro online |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here