Naga MarketsBank Pekao w korekcie. Celem 62-64 zł?Kurs akcji jednego z największych polskich banków, spółki PEKAO, spadał podczas piątkowej sesji o około 2,88%. Akcje taniały o 1,96 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 65,58 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego w piątek 2,27% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 66,18 zł. Od początku listopada kurs rośnie już około 75%.

Finax

Re-test pokonanego oporu

Notowania spółki podlegają w ostatnich dniach korekcie. Nie jest to nic nadzwyczajnego i na razie nie ma powodów do niepokoju. Korekta po mocnych wzrostach z ostatnich miesięcy zawitała na szeroki rynek, także na giełdy zagraniczne. Wydaje się, że pierwszych oznak końca korekty będzie można szukać przy czytelnym wsparciu jaki jest seria poprzednich szczytów, a więc okolice 62-64 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
pekao 18.01.2021
Notowania Pekao 18.01.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zdalne otwieranie firmy

Bank Pekao umożliwił klientom zarejestrowanie działalności gospodarczej zdalnie, poprzez bankowość elektroniczną, podał bank. Otwarcie firmy odbywa się w formie cyfrowej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Klienci banku mogą złożyć wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) razem z wnioskiem o konto firmowe w bankowości elektronicznej Pekao24.

Cała procedura zajmuje kilkanaście minut, a dokumenty podpisywane są profilem zaufanym, zakładanym w procesie rejestracji działalności, podano. “Jesteśmy jednym z nielicznych banków, który udostępnił swoim klientom zdalny proces rejestracji działalności gospodarczej. Zakładanie firmy za pośrednictwem banku jest bardzo proste, szybkie oraz – co najważniejsze – bezpłatne. Wniosek jest krótki, intuicyjny, zawiera pola wyboru oraz dodatkowe opisy i wyjaśniania. Wiele pól wypełnia się automatycznie, na podstawie danych klienta w banku. Możliwość podpisania go profilem zaufanym to dodatkowe udogodnienie” – powiedział dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao Marcin Kołakowski, cytowany w komunikacie.

W procesie zakładania firmy otwierany jest również rachunek bankowy, który zostanie aktywowany w momencie otrzymania z CEIDG potwierdzenia zarejestrowania i rozpoczęcia działalności.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here